Zaparzacze do herbaty

 

Zaparzacze do herbaty to bardzo przydatne, a za razem stylowe/śmieszne gadżety. Pozwalają nam cieszyć się dobrze zaparzoną herbatą bez wpływających nam do buzi liści, a ich kształty potrafią poprawić nam humor.

Uwielbiam przeglądać eBay w poszukiwaniu nowych gadżetów, a tym razem natknęłam się na całe spektrum ciekawych zaparzaczy, których zdjęciami chciałabym się z Wami podzielić, gdyż są niesamowite! :)

kolorowe zaparzacze
kolorowe zaparzacze

 

Na początek kolorowe zaparzacze w kształcie.. torebek do herbaty. Nowocześnie, wiosennie, kolorowo. Łatwy sposób na herbatę w torebce z np. wysokiej jakości herbaty sypanej.

 

łódź podwodna
zaparzacz łódź podwodna

„We all live in a yellow submarine….” Słuchanie tej piosenki nabierze zupełnie nowego wymiaru, gdy nasza herbata parzyć się będzie w żółtym zaparzaczu w kształcie łodzi podwodnej – dla miłośników morza, Beatlesów i nie tylko ;)

 

zaparzacz dr who
zaparzacz dr who

Tymczasem miłośników Doktora Who ucieszyć może zaparzacz w kształcie budki telefonicznej, TARDIS, którą bohater podróżuje w czasoprzestrzeni. Być może wtedy herbata też przeniesie nas w jakieś odległe światy :)

 

zaparzacz t-rex
zaparzacz t-rex

A może ktoś lubi dinozaury? (Kto by nie lubił :) ) Okazuje się, że można mieć swojego własnego dinozaura i na dodatek robić z jego udziałem swoją ulubioną herbatę. Zielony zwierzak wywołał olbrzymi uśmiech na mojej twarzy.

 

zaparzacz kaczuszka
zaparzacz kaczuszka

Sklepy na eBayu udowodniają również, że gumowe kaczuszki nie służą tylko do kąpieli w wannie – można w nich również przygotowywać herbatę :)

 

zaparzacz parasolka
zaparzacz parasolka

Na deszczowe dni podczas picia herbaty przydać się może parasolka :)

zaparzacz Paryż
zaparzacz Paryż

 

A może jednak lepiej udać się do Paryża? :)

 

 

 

zaparzacz kwiatki
zaparzacz kwiatki

Zaparzacz w kształcie różnych kwiatków natomiast powinien spodobać się każdej dziewczynie – to jak panowie, możne na prezent zamiast ciętego kwiatka zaryzykujecie z takim kwiatem i herbatą? :)

 

zaparzacz łabędź
zaparzacz łabędź

Po kaczuszkach przychodzi czas na łabędzie.

 

zaparzacz ośmiornica
zaparzacz ośmiornica

A także ośmiornice :)

 

 

 

To nie wszystkie ciekawe kształty, które znalazłam, są jeszcze rekiny, wiewiórki, ślimaki.. i długo by można jeszcze wymieniać. Co jeden, to śmieszniejszy. A który Wam się podoba?

 

 

Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x