Yerba Mate – Revol Tea

W ostatnich dniach będąc w sklepie zainteresowała mnie herbata, której nigdzie wcześniej nie widziałam.

Ciekawa czerwona puszka, obrazek Einsteina, wraz z zaskakującym cytatem, polski producent. Tea Rebels – Revol Tea. Brzmiało dobrze. Gdy dodatkowo okazało się, że jest to Yerba Mate malinowo-brzoskwiniowa, nie było innej opcji jak tylko kupić :)

Po dotarciu do domu pierwsze co zrobiłam, to otworzyłam tę zabezpieczoną naklejkami z hologramami puszkę. Po kuchni rozszedł się bardzo przyjemny, słodkawy zapach, który w niczym nie przypominał standardowego gorzkawego aromatu Yerby. Owoc guarany i płatki słonecznika w sporej ilości dodawały kolorytu temu zielonkawemu krzewowi i nie dało się zauważyć (przynajmniej na wierzchu puszki) tego pyłu, który zawsze mnie denerwuje podczas picia yerby :)

 

Tak więc zagotowałam wodę, przygotowałam naczynie i zaparzyłam Revol Tea. I bardzo mi smakowała. Nie miała ona zbyt gorzkiego smaku, który podobno odstrasza niektórych od yerby. Znad herbaty unosił się przyjemny słodkawy zapach, który rzeczywiście przypominał wanilię i brzoskwinię. Była ona delikatna i pobudzająca zarazem. Zachwyciła mnie i cały wieczór spędziłam już tylko przy yerbie.

Osobiście bardzo polecam Revol Tea i będę musiała zapolować na kolejne herbaty z tej firmy aby je wypróbować. Jeśli są tak samo dobre, to wiem, jaka będzie moja kolejna ulubiona marka :)

 

„Świat jest niebezpiecznym miejscem, nie z powodu tych co czynią zło, ale z powodu tych, którzy na to patrzą i nie czynią nic.” – Albert Einstein – na opakowaniu Revol Tea

Tea Rebels - Revol Tea
  • Tea Rebels - Revol Tea
4.5

Opinie

  • Przyjemny smak
  • Bardzo ładne opakowanie
  • Pudełko wypchane herbatą po brzegi
Sending
User Review
0 (0 votes)
Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x