Dallmayr prodomo 500g kawa mielona

2 ofert od 18,90 zł do 222,0 zł
Szczegóły
Producent Dallmayr
EAN 4008167103714
Rodzaj mielona
Opis

POWODEM PRZECENY JEST zniszczenie OPAKOWANIA - KAWA ROZHERMETYZOWANA (miękka)

Każda filiżanka pozwala delektować się szczególnym, niepowtarzalnym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: wyłącznie z najdelikatniejszych roślin rosnących na płaskowyżach najlepszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują aromat kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych lub na małych rolniczych plantacjach. Następnie w adekwatny sposób są „myte”. Ale dopiero dokładnie odważone mieszanki tych etiopskich najkorzystniejszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają unikalny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo posiada kompletnie pobudzającą kofeinę, ale w procesie palenia poprzez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny cykl wyciąga z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące proces palenie wyciągające pełny aromat sprawia, iż Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia choćby tym, którzy z reguły wrażliwie reagują na kawę.