Mydło z borowiną i kawą

 

Mydło z borowiną i kawą
Mydło z borowiną i kawą

Moim zakupem z ostatnich dni jest mydło z borowiną i kawą. Co ciekawe, kupiłam je.. na poczcie. Nasza Poczta Polska oprócz znaczków i kopert oferuje ostatnio coraz więcej gadżetów w swoich placówkach, zaczynając od gazet, po ciastka, czekoladki, a jak widać, na mydłach kończąc.

Producentem jest mydlarnia „Powrót do Natury” i reklamuje to mydło, jak produkt w 100% roślinny i naturalny. Borowina ma pobudzać odnowę komórkową oraz wspomagać szybszą regenerację skóry. Natomiast kawa ma poprawiać krążenie, ujędrniać skórę oraz likwidować cellulit (To chyba w przypadku, gdy używamy mydła do mycia całego ciała, a nie tylko rąk?). Dodatkowo zaznać mamy aromaterapeutycznego działania kawy, mydło będzie nas odprężać i wpływać na dobry nastrój.

Mydło z borowiną i kawą
Mydło z borowiną i kawą

 Mydło pachnie delikatnie, trochę naturalnym mydłem, trochę może kawą, ale ten zapach jest mało wyczuwalny i trochę borowiną. Po umyciu rąk, a myje się bardzo przyjemnie, na skórze zostaje delikatny zapach, a dłonie są miłe w dotyku. Mydło powinno być też dobre dla skóry wrażliwej, jednak tego nie jestem w stanie ocenić, gdyż żadne mydło mnie nigdy nie podrażniło.

Ja jestem zadowolona z zakupu, nie było drogie, a przyjemnie pachnie i pozostawia miłe odczucie na skórze. Szkoda, że nie pachnie jeszcze mocniej kawą. Firma zachęciła mnie do wypróbowania większej ilości ich produktów, a z tego, co widziałam, to mają całkiem pokaźny zestaw różnych rodzajów mydeł.

A Wy jakie mydło kupujecie? Mieliście kiedyś mydło z kawą lub herbatą w składzie?

3 komentarze
Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x