Lato i kawa mrożona :)

 Nad morzem mamy prześliczną pogodę, jest słonecznie, upalnie i bardzo wakacyjnie. Na taką pogodę czekałam cały rok.

Moja codzienna praca ma taki plus, że mogę w ciągu dnia załatwić też w razie potrzeby swoje sprawy, a jak jest też takie słońce jak dziś, przez chwilę na nim pobyć, a sprawy służbowe załatwić trochę później. Tak więc dziś byłam w odwiedzinach u koleżanki w jej cudownej kwiaciarni. Gdyby ktoś mieszkał lub przejeżdżał przez gdańską Zaspę, bardzo polecam Bukieciarnię Różaną – znajdziecie tam niesamowite kwiaty, a przyjazna i kompetentna ekipa doradzi, zrobi piękne bukiety lub też pomoże we florystycznej obsłudze ślubu. Ja uwielbiam tam przebywać, kwiaty i wystrój mają kojące właściwości, a koleżanka robi przepyszną kawę :)

Tak więc dziś spędzałyśmy czas przy kawie mrożonej, idealnej na taką pogodę. Dobrze, że w pobliskim sklepie udało się dostać lód w kostkach :) Pogadałyśmy, poopalałyśmy się trochę, naładowałyśmy się energią słoneczną ;) I jedno mogę Wam powiedzieć  – na upały nie ma nic lepszego niż mrożona kawa w dowolnej formie na świeżym powietrzu ;)

 

Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x