Kubek, z którego nigdy nic nie rozlejesz – możliwe?

Mighty Mug
Mighty Mug

Przyznajcie się, zdarzyło Wam się kiedyś przez przypadek za daleko 'machnąć’ ręką, potrącić kubek i wylać z niego całą zawartość? A może stał przy komputerze i cała poranna kawa zamiast wylądować w nas, wylądowała na klawiaturze? A może nie dość, że wszystko wylaliście, to jeszcze ulubiony kubek się potłukł?

Ja w taki sposób swojego komputera nie zalałam, ale zalał mi go ktoś inny. Chwilę nie działał, ale udało się go włączyć i jedynie dwa przyciski odmawiały posłuszeństwa. Znam natomiast przypadki kiedy ludzie stracili w taki sposób wszystkie dane w komputerze, a także drogi sprzęt. Przyznam się też, że kilka razy kawa rozlała się na stole – już z mojej ręki ;)

Dlatego kubek, który twórcy nazwali 'Mighty Mug’ (potężny/mogący bardzo wiele/mocarny) to prawie dar z nieba dla takich osób :) Otóż wykorzystując siłę przyciągania ziemskiego, specjalny rodzaj uchwytu, technologię Smartgrip i zapewne odrobinę magii kubek podczas potrącenia nie przewróci się! Dzięki temu nasze komputery będą bezpieczne, a my bez stresu dopijemy naszą kawę/herbatę do ostatniej kropli.

Nie udało mi się niestety znaleźć dystrybutora w Polsce, kubki można kupić w Stanach za około 20-30 dolarów (w zależności od modelu) oraz w UK za około 20 funtów. Z niecierpliwością czekam, aż będą dostępne w Polsce, gdyż to, co możemy zobaczyć na filmiku poniżej, powala (ale nie kubek) i zachwyca!

Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x