Kolorowe czajniki elektryczne – wiosenny ranking

Wiosna coraz bliżej (chociaż mieszkańcy centralnej i południowej Polski, z tego, co słyszałam, mieli dziś śnieżny dzień) i apetyt na kolory coraz większy.

Dziś chciałabym Wam przedstawić mój wiosenny ranking czajników. Tym razem nie będę się kierować parametrami, a ich wyglądem – im bardziej kolorowy, tym lepiej :)

Na pierwszy ogień – ogniście czerwony Czajnik Kenwood SKM031. Ma kształt przybliżony do zwykłego czajnika i urzeka elegancją.

czajnik-kenwoodLubicie kolor wrzosowy lub delikatny fiolet? Ja bardzo – dlatego Czajnik OK. OWK 500 zauroczył mnie swoim kolorem. Dostępny jest w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych, przede wszystkim w pastelach.

czajnik-okNiebieski to jest natomiast mój ulubiony kolor. Dlatego Czajnik DeLonghi KBO2001 ujął mnie zarówno swą niebieskością, jak i kształtem. Jest nowoczesny, a za razem ma klasę. Bardzo mi się podoba.

delonghi-kbo

Na koniec wiosenny, wzorzysty Czajnik Gorenje K10, dostępny zarówno w wersji kolorowych 'bohomazów’, jak i w wersji kwiatowej.

czajnik-gorenje

A Wam który najbardziej kojarzy się z wiosną? :)

Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x