cieKAWA Spółdzielnia Socjalna

Dziś ciekawe wiadomości, bo zarówno o kawie, jak i o osobach z niepełnosprawnością umysłową, jak i o projekcie, który rozwija się w moim pięknym mieście.

Dziś mowa o cieKAWIE, czyli Ciekawej Spółdzielni Socjalnej.

 

Jak podaje strona facebook’owa „cieKAWA kawiarnia to miejsce tworzone razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.
Dostrzegając ich potencjał tworzymy miejsce, w którym będą spełniać swoje marzenie o dorosłości i samodzielności przez pracę.
Nasze logo to kubek z „dymkami rozmowy”. W cieKAWEJ chcemy się z Wami spotykać, rozmawiać, dzielić doświadczeniami, pyszną kawą i ciastem.
cieKAWA kawiarnia jest podmiotem ekonomii społecznej utworzonym przez Ciekawą spółdzielnię socjalną.

Nie uważacie, że to bardzo piękny pomysł? Pomoc przez pracę i wyzwania. I do tego kawiarnia! Ja już się nie mogę doczekać aż kawiarnia otworzy się i będę mogła ją odwiedzić.

Tymczasem już niedługo, jeśli będziecie mieli kilka wolnych złotówek, będziecie mogli wspomóc ten projekt. 13 kwietnia na portalu wspieram.to rusza zbiórka, której celem będzie zebranie 25 518 zł na „serce dla kawiarni” czyli na zakup ekspresu do kawy.

Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x