Caffe Corsini – Brasil Santos

 

Popijam właśnie Caffe Brasil Santos firmy Compagnia Dell’Arabica Caffe Corsini. To kawa, którą udało się upolować do spróbowania w promocyjnej cenie w Almie. Kawa mielona, 100% Arabica. I mimo, że już po 19stej, nie żałuję, że ją piję – jest bardzo delikatna, aromatyczna i z bardzo delikatnym posmakiem czekoladowym na zakończenie.

Caffe Brasil Santos firmy Compagnia Dell’Arabica Caffe Corsini
Caffe Brasil Santos

Któż nie zna się na kawie lepiej niż Włosi? Dlatego właśnie włoska firma Caffe Corsini stworzyła dla nas doskonałą kompozycję ziaren Arabica prosto ze słonecznej Brazylii. To ziarna Santos z rejonu Sao Paulo, które w Ameryce Południowej uważane są za najcenniejszy gatunek kawy. Słodkawe, bez goryczki to doskonała mieszanka nie tylko dla rdzennych Brazylijczyków.

Piję i uśmiecham się sama do siebie :) A już jutro śledzik, jak ten czas szybko mija.. W ramach eksperymentów chciałam na jutro przygotować.. śledzie w sosie kawowym. Niestety zapomniałam kupić śledzi ;) Może jeszcze jutro mi się uda, a jak nie jutro, to tego przepisu i tak nie odpuszczę, spodziewajcie się go niedługo.

Caffe Corsini - Brasil Santos
  • Smak
  • Opakowanie
  • Cena
4.5

opinia

– delikatna i słodka
– bez goryczki

2 komentarze
Przez używanie tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z tą Polityką Ciasteczek.
Akceptuj ciasteczka
x