Czekolada na gorąco MZUZU naturalna BIO 250g, 3382

2 ofert od 26,48 zł do 31,99 zł
Szczegóły
Producent Pizca Del Mundo
EAN 5902768072150
Opis

Czekolada na gorąco naturalna Mzuzu 250g - Pizca del Mundo – nadzwyczajna organiczna czekolada do picia do sporządzenia na gorąco. Nie zawiera białego cukru. Słodzona jest ekologicznym, roślinnym cukrem trzcinowym, w którym obecne są pierwiastki mineralne, takie jak magnez, wapń, potas, żelazo, fosfor.

Czekolada na gorąco naturalna Mzuzu 250g - Pizca del Mundo to napój, który ma 42 procent naturalnego kakao. Ze względu na wartości odżywcze odgrywa wyraźną rolę w codziennej należycie zbilansowanej diecie człowieka.

ekologiczne kakao to z zasady najkorzystniejsze na świecie źródło magnezu, które ma niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o wpływ na udoskonalenie nastroju i eliminowanie wyniszczającego organizm stresu. Także obecność cynku i selenu powiększa wydzielanie endorfin - substancji odpowiadających za obniżenie poziomu napięcia.

Kakao to ponadto najlepsze naturalne źródło żelaza, manganu, miedzi potrzebne dla poprawnego przebiegu metabolizmu. Dostarcza też prosto przyswajalnego wapnia oraz chromu. W dodatku ziarno kakaowca ma najwyższą dawkę antyoksydantów, które chronią organizm pomiędzy innymi przed uszkodzeniem DNA, wirusami, chorobami nowotworowymi i skóry.

Pyszna i sycąca czekolada na gorąco naturalna Mzuzu 250g - Pizca del Mundo działa odprężająco, rozluźniająco i rozweselająco. Pizca del Mundo to pierwsza polska firma wśród wielu produktów Fair Trade. Zastosowanie: do sporządzenia gorącego napoju z mlekiem oraz deserów dla dzieci i dorosłych.

Warunki przechowywania: po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w szczelnym pojemniku. Nie zawiera: barwników i substancji konserwujących. Artykuł: naturalny, wegetariański objętość: 250g Skład: organiczny cukier trzcinowy, naturalne kakao lekko odtłuszczone (42%).

Sposób przygotowania: 2-3 czubate łyżeczki czekolady należy rozpuścić w gorącym mleku i prawidłowo wymieszać. Uwaga! Naturalne kakao nie rozpuszcza się w chłodnym mleku! Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna - 1523 kJ / 363kcal tłuszcz - 8,8g węglowodany - 62,8g białko - 8,1g Kraje pochodzenia: Wybrzeże Kości Słoniowej, Dominikana, Panama, Zambia, Malawi.

Kraj producenta: Polska