Smeg ECF01

25 ofert od 1410,0 zł do 1599,0 zł
Szczegóły
Producent Smeg
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Moc 1350 W
EAN
 • 8017709229870
 • 8017709229924
 • 8017709230029
 • 8017709229979
 • 8017709259563
 • 8017709266851
Kolor
 • niebieski
 • czerwony
 • kremowy
 • czarny
 • srebrny
Opis

Ekspres do kawy, kolbowy SMEG ECF01 Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, lepiej wygodnie się rozsiądź – mamy dla Ciebie coś nieszablonowego. Najprawdopodobniej nie musimy tłumaczyć wyższości kawy z ekspresu od miernego, rozpuszczalnego zamiennika.

Czy masz jednak pojęcie, iż ostateczna jakość napoju jest w wielkiej mierze zależna od urządzenia, z jakiego korzystasz? postępowy, kolbowy ekspres do kawy SMEG sprawi, że Twój codzienny rytuał nabierze specyficznego charakteru.

Zmianie ulegną jednocześnie smakowe doznania, jak i komfort wykonywania zwykłej czynności. Z ekspresem SMEG niemało zmieni się na ulepszone! Ekspres do kawy SMEG został zaprojektowany z myślą o użytkownikach w ciągłym biegu, którzy jednak cenią sobie chwilę przyjemności z ulubionym napojem.

Urządzenie obejmuje wyjmowany pojemnik na wodę (mieszczący aż litr płynu i nadający się do wykorzystania z filtrem), trzy filtry ze stali oraz jedną miarkę/praskę. Do Twojej dyspozycji pozostaje kilka praktycznych przycisków, takich jak funkcja gorącej pary czy napełnianie jednej lub dwóch filiżanek.

Panel sterowania jest bardzo intuicyjny i nie nastręcza zbędnych trudności w obsłudze. Progresywny system grzejny Thermoblock, uchwyt na filtr wyprodukowany z nierdzewnej stali, możliwość regulacji temperatury i twardości wody, kontrolka obwieszczająca konieczność odkamienienia – wszystko to powoduje, że możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swego ekspresu.

Z ekspresem SMEG przygotowanie ulubionego espresso lub capuccino będzie prostsze i przyjemniejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej. Urządzenie waży zaledwie 5 kilogramów, a zatem można je bez wysiłku przestawiać z miejsca na miejsce, a przy tym dostępne wymiary, dzięki czemu zmieści się w każdej kuchni i w choćby niewielkim biurze.

Obsługę upraszczają długi (na 1 metr) kabel zasilający i liczne dodatkowe udogodnienia, w tym możliwość otrzymania gorącej wody, system zapobiegający kapaniu, oraz przycisk włącz/wyłącz z opcją stand-by.

Co znaczne, podstawa na filiżanki ze spływową kratką jest wyjmowana, a zatem do ekspresu zmieszczą się choćby wyższe kubki. Oczywiście nadzwyczajny design to nie tylko zastosowaneczne udogodnienia i maksymalna funkcjonalność, ale też dopieszczone walory estetyczne.

Ekspresowi do kawy producenta SMEG nie można pod tym względem niczego zarzucić. Innowacyjny, opływowy korpus tworzono w dużej mierze z nierdzewnej stali. Projektanci przemyśleli każdy, nawet najmniejszy element: narażone na kontakt z płynem partie, w tym podstawka na filiżanki i pasywny podgrzewacz, są więc zupełnie niepodatne na zardzewienia.

Chromowana podstawa i dysza spieniająca stanowią wspaniałe wykończenie projektu i nadają całości futurystycznego, lecz i gustownego charakteru. Pozostała część pokrywy powstała z wysokiej jakości plastiku.

Sam kształt urządzenia przywodzi na myśl sprzęty, jakie miały w domach nasze babcie – dlatego również ekspres stanowi flagowy produkt linii 50's Style. Martwisz się, że robot nie będzie pasował do Twojej kuchni? Niepotrzebnie!

W ofercie przystępnych jest kilka wersji kolorystycznych. Znajdziesz tu zarówno neutralną czerń i delikatny kremowy, jak i bardziej odważne odcienie – intensywną czerwień (zalecaną do progresywnych wnętrz) i pastelowy błękit (który spełni oczekiwania zwłaszcza przy drewnianym wyglądu).

Niezależnie od tego, a którą wersję się zdecydujesz, każda z nich przysłuży się Twojej wygodzie i dopełni wygląd Twojej kuchni. Estetyka: Korpus produkowany ze stali rdzoodpornej z elementami plastiku Pasywny podgrzewacz i podstawka na filiżanki ze stali rdzoodpornej Chromowana dysza spieniająca (stop cynku) Chromowana podstawa Charakterystyka techniczna: System grzewczy Thermoblock Ciśnienie - 15 bar Uchwyt na filtr ze stali nierdzewnej System uniemożliwiający kapaniu instynktowny panel sterowania Podstawa na filiżanki z kratką spływową, wyjmowana w celu umieszczenia wyższych filiżanek Pojemnik na wodę 1l, wyjmowany z możliwością użycia filtra wody Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W Wyposażenie: Filtr ze stali nierdzewnej na 1 filiżankę Filtr ze stali rdzoodpornej na 2 filiżanki Filtr ze stali rdzoodpornej do saszetek rodzaje: ECF01CREU - kremowy ECF01BLEU - czarny ECF01RDEU - czerwony ECF01PBEU - pastelowy błękit