Siemens TE515201

5 ofert od 2297,0 zł do 3699,0 zł
Szczegóły
Producent Siemens
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.7 l
Moc 1600 W
Rodzaj kawy
  • mielona
  • ziarna
Szerokość 28 cm
EAN
  • 4242003675595
  • 4242003837344
  • 4242003837450
Opis

EQ.5: Sztuka prawidłowego wyboru. Każdy dzień ma swoje szczególne chwile – jak te, gdy delektujesz się filiżanką kawy. Miło, jeśli jej przygotowanie jest proste, a efekt zawsze nieprzeciętny. Właśnie tak działają ekspresy EQ.5 firmy Siemens.

Te nowatorskie urządzenia z każdego uczynią smakosza kawy. Powodów jest dużo, lecz wszystkie służą jednemu celowi – Twojej satysfakcji. Tak właśnie rodzi się perfekcyjny smak aromatycznej kawy, która z każdą filiżanką fascynuje coraz bardziej.

Najważniejsze właściwości urządzenia genialna temperatura parzenia gwarantująca najbogatszy aromat. Wszystkie informacje w zasięgu wzroku. Młynek ceramiczny. Kawy i napoje mleczne za jednym dotknięciem przycisku.

konkretny zapach bez gorzkiego posmaku. Płukanie układu parzenia po każdej kawie. Czyszczenie układu mlecznego. Nieprzeciętna higiena. Maksimum aromatu dzięki wyśmienitej temperaturze parzenia: inteligentny system sensoFlow Kawę należy parzyć za każdym razem w adekwatnej temperaturze – to najkorzystniejszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy.

nieprzeciętna temperatura parzenia wyśmienitego espresso posiada się w przedziale od 90 do 95°C. Jedynie ekspresy EQ z unikalnym systemem sensoFlow zapewniają utrzymanie najwłaściwszych warunków w trakcie przygotowywania kawy.

Za najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzyskania świetnego espresso odpowiadają sensory kontrolujące temperaturę przez cały proces przygotowywania naparu. Maksimum aromatu dzięki wspaniałej temperaturze parzenia: inteligentny system sensoFlow Kawę należy parzyć za każdym razem w stosownej temperaturze – to najlepszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy.

doskonała temperatura parzenia idealnego espresso zawiera się w przedziale od 90 do 95°C. Wyłącznie ekspresy EQ z oryginalnym systemem sensoFlow zapewniają utrzymanie najwłaściwszych warunków podczas przygotowywania kawy.

Za najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzyskania wyśmienitego espresso odpowiadają sensory kontrolujące temperaturę przez cały cykl przygotowywania naparu. Wszystkie potrzebne informacje w zasięgu wzroku Czytelny wyświetlacz LCD prezentuje wszystkie potrzebne dane o wybranym napoju: jego energiczność, wielkość czy cykl przygotowywania.

Na wyświetlaczu pokazane są jeszcze dane o konieczności czyszczenia i odkamieniania. Wszystkie potrzebne dane w zasięgu wzroku Czytelny wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie niezbędne dane o wybranym napoju: jego aktywność, wielkość czy proces przygotowywania.

Na wyświetlaczu pokazane są na dodatek informacje o konieczności czyszczenia i odkamieniania. Nadzwyczajne mielenie i pełniejszy zapach Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy niezwykle równo, przez co zezwala na wydobycie wszelkich aromatów podczas cyklu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę nieszablonowym.

Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu,gwarantują o...