Sencor SES9010

2 ofert od 1257,90 zł do 1257,90 zł
Szczegóły
Producent Sencor
EAN 8590669262878
Opis

stylowy wygląd niebanalne uzupełnienie wyposażenia kuchni. Dobra kawa na początek dnia to podstawa. SENCOR SES 9010CH to automatyczny ekspres ciśnieniowy o smukłych i kompaktowych wymiarach. Taka zwarta budowa i szykowna obudowa w czarno-metalicznym kolorze sprawiają, że ekspres będzie stanowił atrakcyjne uzupełnienie wyposażenia kuchni.

Pięć stopni mielenia kawy znaczna moc pracy 1470 W urządzenia, a także ciśnienie 19 bar zadbają o to, żeby nasza kawa będzie miała genialny aromat. Pięć poziomów ustawienie mielenia kawy pozwoli na dopasowanie ekspresu do jednostkowych preferencji.

Ekspres oferuje też funkcję gorącej wody do przygotowania Americano albo herbaty. Mleczne specjały Wytrzymały pojemnik na mleko. Z SENCOR SES 9010CH łagodne latté i kremowe cappuccino z mleczną micro-pianką za jednym dotknięciem.

Wytrzymały pojemnik na mleko z tritanu, patentowana jednostka zaparzająca i system zaparzania wstępnego dla pełniejszego smaku kawy to solidne strony ekspresu. System cieplny Thermoblock SENCOR SES 9010CH obfity 150 g pojemnik na kawę, a także 1,1 l wyjmowany zbiornik na wodę.

System cieplny Thermoblock zapewnieni stosowną temperaturę wody, a młynek ze stali nierdzewnej precyzyjnie zmieli ziarna kawy. Pierwsze krople kawy pojawiają się już po 42 sekundach. Dodatkowo ekspres oferuje funkcja pamięci wielkości filiżanki kawy, a także podświetlenie iluminacyjne filiżanki.

Łatwy w obsłudze Urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Ekspres ma panel LED z przyciskami dotykowymi. By uruchomić program Espresso i Lungo wystarczy jedno dotknięcie. SENCOR SES 9010CH sam poinformuje nas o konieczności uzupełnienia pojemnika na wodę, uzupełnienia ziarenek kawy, czy też o konieczności opróżnienia pojemnika.

Ekspres w dodatku wskaźnik kryteria usunięcia wapnia, a także specjalny program do tego, jak ponadto automatyczną funkcję samoczyszczenia....