Saeco SM 7685

3 ofert od 5299,0 zł do 5299,0 zł
Szczegóły
Producent Saeco
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.7 l
Moc 1850 W
Rodzaj kawy
  • mielona
  • ziarna
EAN
  • 8710103833789
  • 8710103834717
Opis

Philips Saeco SM7685/00 MSH/TERG COFFEE EQUALIZER™ CERAMICZNE MŁYNKI 15 typÓW NAPOJÓW PERSONALIZACJA NAPOJÓW samoczynnE CZYSZCZENIE FILTR AQUACLEAN POZNAJ EKSPRES SAECO XELSIS subtelna, aromatyczna i wspaniale przyrządzona kawa każdego poranka.

Wszystko to za jednym dotknięciem. Saeco Xelsis sprawi, iż zaskoczysz swoich przyjaciół świetnie zaparzoną kawą. Fenomenalna jakość połączona z niezawodnością, profesjonalizmem i wykwintnym desingiem.

gustowny ekspres, który przenosi w świat pełen zapachu, smaku i luksusu. Zobacz VIDEO znakomita kawa barwny, dotykowy wyświetlacz konkretne, ceramiczne młynki COFFEE EQUALIZER™ - PEŁNA KONTROLA PARAMETRÓW KAWY Określ specyficzne parametry napojów używając ekranu dotykowego z funkcją Coffee Eqalizer™.

Pozwoli to wyregulować moc, pojemność i smak kawy, ilość mlecznej pianki a choćby kolejność dozowania kawy i mleka. Przygotuj swoją kawę precyzyjnie tak, jak lubisz. SMAK i zapach JAK Z WŁOSKIEJ KAWIARNI Esencjonalne Ristretto, aromatyczne Espresso czy zmysłowe Cappuccino.

Masz całkowitą dostatek napojów, a także rewelacyjne proporcje kawy i mleka na wyciągnięcie ręki. Jednym dotknięciem ustawisz ulubioną moc, temperaturę oraz proporcje kawy i mleka. Dzięki Saeco Xelsis poczujesz się jak barista we własnym domu, codziennie rozkoszując się filiżanką pełną perfekcji.

FUNKCJA LATTE DUO DWIE FILIŻANKI DOWOLNEJ KAWY jednocześnie genialne cappuccino i latte macchiato zaparzysz w jednej chwili. Podziel się swoim luksusem z innymi i przyrządź dwie filiżanki dowolnej kawy z przystępnych kaw równocześnie.

produkowany z myślą o Tobie Saeco Xelsis zabierze Cię w niezapomnianą podróż do krainy zapachu i smaku. EnergicznA CZY finezyjnA? 5 USTAWIEŃ MOCY KAWY, 8 KONFIGUROWALNYCH PROFILI UŻYTKOWNIKÓW świeże ekscytujące smaki? Wydobądź z ziaren kawy to, co najkorzystniejsze.

Możesz wreszcie poeksperymentować z aromatem, smakiem czy mocą kawy. Ulubiony sposób parzenia, temperaturę, moc i smak zapiszesz w jednym z 8 profili użytkownika. Cappuccino z idealną pianką, Latte Macchiato, którego chcesz wypić więcej, wyśmienite Espresso zawsze dostępne w Twoim wyszukanym Saeco Xelsis.

opatentowanE CERAMICZNE MŁYNKI i CICHA PRACA Nasze dostosowywane młynki zostały wytwarzane z ceramiki, co gwarantuje ich jednostajne i produktywne działanie na długie lata. Dzięki nim kawa będzie za każdym razem zmielona tak, jak za pierwszym razem, wydobywając z ziaren to, co najlepsze choćby po przygotowaniu ponad 20 000 filiżanek.

Znajdź perfekcyjny smak kawy dzięki 12 ustawieniom młynka. DO 5 000* FILIŻANEK KAWY BEZ ODKAMIENIANIA AquaClean to nasz zastrzeżony filtr do oczyszczania wody. Dzięki niemu kawa jest przygotowywana z transparentnie czystej wody, co poprawia jej smak.

umożliwia likwidowanie wapnia z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu. Uniemożliwia to osadzaniu się kamienia. Przygotowujesz do 5 000* filiżanek nadzwyczajnie zaparzonej kawy bez zapotrzebowania odkamieniania ekspresu.

* W przy...