Saeco SM 7683

3 ofert od 5799,0 zł do 5799,0 zł
Szczegóły
Producent Saeco
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.7 l
Moc 1850 W
Rodzaj kawy
  • mielona
  • ziarna
EAN
  • 8710103833758
  • 8710103834694
Opis

Philips Saeco SM7683/00 MSH/TERG COFFEE EQUALIZER™ CERAMICZNE MŁYNKI 15 typÓW NAPOJÓW PERSONALIZACJA NAPOJÓW samoczynnE CZYSZCZENIE FILTR AQUACLEAN POZNAJ EKSPRES SAECO XELSIS subtelna, aromatyczna i wspaniale przyrządzona kawa każdego poranka.

Wszystko to za jednym dotknięciem. Saeco Xelsis sprawi, iż zaskoczysz swych przyjaciół doskonale zaparzoną kawą. Fenomenalna jakość połączona z bezusterkowością, profesjonalizmem i wyszukanym desingiem.

wysmakowany ekspres, który przenosi w świat pełen zapachu, smaku i luksusu. Przejrzyj VIDEO znakomita kawa kolorowy, dotykowy wyświetlacz potężne, ceramiczne młynki COFFEE EQUALIZER™ - PEŁNA KONTROLA PARAMETRÓW KAWY Określ unikalne atrybuty napojów używając ekranu dotykowego z funkcją Coffee Eqalizer™.

Pozwoli to wyregulować moc, pojemność i smak kawy, liczba mlecznej pianki a nawet kolejność dozowania kawy i mleka. Przygotuj swoją kawę starannie tak, jak uwielbiasz. SMAK i aromat JAK Z WŁOSKIEJ KAWIARNI Aromatyczne Espresso, esencjonalne Ristretto, czy zmysłowe Cappuccino.

z łatwością przygotujesz te i inne napoje kawowe dzięki zdefiniowanym programom dbającym o nieprzeciętne proporcje kawowej esencji i mleka. Saeco Xelsis sprawi, że poczujesz się jak barista, codziennie rozkoszujący się filiżanką pełną perfekcji, przygotowywaną we własnym domu.

FUNKCJA LATTE DUO DWIE FILIŻANKI DOWOLNEJ KAWY jednocześnie świetne cappuccino i latte macchiato zaparzysz w jednej chwili. Podziel się swoim luksusem z innymi i przyrządź dwie filiżanki dowolnej kawy z przystępnych kaw jednocześnie.

wyprodukowany z myślą o Tobie Saeco Xelsis zabierze Cię w niezapomnianą podróż do krainy zapachu i smaku. AktywnA CZY delikatnA? 5 USTAWIEŃ MOCY KAWY, 6 KONFIGUROWALNYCH PROFILI UŻYTKOWNIKÓW świeże ekscytujące smaki? Wydobądź z ziaren kawy to, co najlepsze.

Możesz wreszcie poeksperymentować z aromatem, smakiem czy mocą kawy. Z łatwością przystosujesz napoje: ich smak, moc, temperaturę, proporcje i kolejność dozowania kawy i mleka, a także grubość mlecznej pianki i zapiszesz je w jednym z 6 profili użytkowników.

Cappuccino z nieprzeciętną pianką, Latte Macchiato, którego chcesz wypić więcej, idealne Espresso za każdym razem dostepne w Twoim wysmakowanym Saeco Xelsis. OpatentowanE CERAMICZNE MŁYNKI i CICHA PRACA Nasze regulowane młynki zostały stworzone z ceramiki, co zagwarantuje ich jednostajne i skuteczne działanie na długie lata.

Dzięki nim kawa będzie zawsze zmielona tak, jak za pierwszym razem, wydobywając z ziaren to, co najlepsze nawet po przygotowaniu ponad 20 000 filiżanek. Znajdź wyśmienity smak kawy dzięki 12 ustawieniom młynka.

DO 5 000* FILIŻANEK KAWY BEZ ODKAMIENIANIA AquaClean to nasz zastrzeżony filtr do oczyszczania wody. Dzięki niemu kawa jest przygotowywana z transparentnie czystej wody, co polepsza jej smak. Pozwala na eliminowanie wapnia z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu.

zapobiega to osadzaniu się kamienia. Przygotowujesz do 5 000* filiżanek p...