Saeco SM 7581

2 ofert od 3799,0 zł do 3999,0 zł
 • Saeco Xelsis SM7581/00
  Dostępne napoje:Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda;Cicha praca:tak;Czyszczenie ekspresu:automatyczne płukanie po każdym parzeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, filtr wody, sygnalizowanie konieczności odkamienienia...
 • Saeco Xelsis SM7581/00
  Dostępne napoje:Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda;Cicha praca:tak;Czyszczenie ekspresu:automatyczne płukanie po każdym parzeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, filtr wody, sygnalizowanie konieczności odkamienienia...
Szczegóły
Producent Saeco
EAN
 • 8710103833697
 • 8710103834663
Opis

nieprzeciętna kawa, dokładnie taka, jaką lubisz

12 idealnych napojów wspaniale skrojonych do Twoich potrzeb

 • 12 rodzajów napojów
 • System LatteDuo
 • metaliczny
 • 12-stopniowy, regulowany młynek
 • 12 dostępnych napojów

  Pełna różnorodność, od espresso i cappuccino aż po americano. Przygotuj ulubioną kawę dla siebie i swych gości.

 • Regulacja ilości kawy, 5 ustawień mocy aromatu, 12 ustawień młynka

  Ten w pełni samoczynny ekspres do kawy pozwoli Ci przypasować smak napoju do swoich upodobań. Możesz z łatwością spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia pojemność kawy, jej moc i temperaturę. Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać świeże smaki, eksperymentować i tworzyć napoje, na jakie tylko masz ochotę!

 • Ceramiczne młynki jednostajne działanie — możesz zaparzyć 20 000 filiżanek

  Nasze dostosowywane młynki są wykonane z ceramiki, co gwarantuje ich sprawne i stabilne działanie przez długi czas. Dzięki czemu kawa będzie zawsze zmielona tak jak za pierwszym razem i wydobędziesz z niej to, co najkorzystniejsze — możesz zaparzyć aż do 20 000 filiżanek. Znajdź wyśmienity smak kawy dzięki 12 ustawieniom młynka.

 • Filtr AquaClean pozwala zaparzyć do 5000 filiżanek* bez odkamieniania

  AquaClean to nasz zastrzeżony filtr zaprojektowany z myślą o poprawie jakości kawy poprzez oczyszczanie wody. Zapobiega on też gromadzeniu się kamienia w obiegu wody ekspresu do kawy — w sytuacji regularnych wymian filtra można zaparzyć do 5000* filiżanek kawy bez odkamieniania.

 • Higiena obiegu mleka dzięki czyszczeniu parą

  Funkcja HygieSteam na polecenie użytkownika wyczyści parą cały obieg mleka — od kranika do przewodów. Ponadto za każdym razem, gdy przygotowywany jest napój z mlekiem, Saeco Xelsis automatycznie czyści obieg mleka przy pomocy higienicznego strumienia pary, zachowując go w stanie czystości i gotowości do przygotowania następnego napoju.

 • 6 profili użytkowników: najprostsza metoda przechowywania ulubionych przepisów

  Ulubione przepisy, dopasowane do gustu każdego z domowników można prosto zapisać na jednym z 6 profili użytkowników przy pomocy kolorowego panelu sterowania z wyświetlaczem LCD.

 • LatteDuo - dwie filiżanki kawy czarnej albo mlecznej równocześnie

  Przygotuj swoje ulubione kawy, takie jak cappuccino czy latte macchiato w jednej lub dwóch filiżankach jednocześnie. Starczy dotkniecie przycisku.

 • Wyjmowany, wewnętrzny blok zaparzający, który prosto opłuczesz pod bieżącą wodą

  Wyjmowany blok zaparzający, który można opłukać do czysta pod bieżącą wodą w ciągu kilku sekund. Kluczowy komponent Saeco Xelsis jest więc za każdym razem gotowy do parzenia genialnej kawy.

 • System czyszczenia i konserwacji za pomocą trzech kliknięć

  Wystarczą trzy kliknięcia, by ekspres Saeco Xelsis rozpoczął proces czyszczenia, który pozwoli Ci wciąż radować się nieprzeciętną kawą i napojami.

 • Saeco wydobywa to, co najkorzystniejsze ze świeżo zmielonych ziaren kawy

  Testy przeprowadzone przez włoski instytut Centro Studi Assaggiatori — Italian Tasters potwierdzają jakość esencji wydobywanej poprzez ekspresy Saeco z rozmaitego typu ziaren kawy.

 • szybkie nagrzewanie wody przez bojler o wysokiej efektywności

  genialna kawa wymaga wyśmienitej temperatury. Wysokowydajny bojler wyprodukowany jest z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która prędko nagrzewa się do wysokich temperatur.

 • wspaniała mleczna pianka dzięki technice Latte Perfetto

  Od gęstej mlecznej pianki do gorącego, niespienionego mleka — zastrzeżona technologia Latte Perfetto zapewnia fachowe przygotowanie mleka, które wspaniale nadaje się do Twoich kawowych przepisów i osobistych upodobań. A wszystko to z zachowaniem najwyższej higieny dzięki samoczynnemu czyszczeniu parą po każdym użyciu.

towar
firma
Kod producenta
SM7581/00
EAN
8710103834663
informacje podstawowe
Czarno-srebrny
samoczynny
Ciśnieniowy
Brak danych
Fizyczne Funkcje
Elektroniczne
samoczynne odkamienianie
samoczynne płukanie
wyświetlacz elektroniczny
Parzenie
Mielona
W ziarnach
Z pojemnika na mleko
Parzenie Caffè Americano
Parzenie Caffe Latte
Parzenie Cappuccino
Parzenie Espresso
Parzenie Latte macchiato
technologiczne
Brak danych
Brak danych
pojemność zbiornika na fusy
14 porcji
AquaClean
Miarka
Pojemnik na mleko
Smar do bloku zaparzającego
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące (12 dla firm)
typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna