Saeco SM 5573

Szczegóły
Producent Saeco
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Moc 1850 W
Szerokość 22 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 34 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN 8710103839736
Kolor czarny
Opis

Od konkretnego ristretto po świetne cappuccino - pij ulubioną kawę dzięki możliwości zapisania 13 konfiguracji. Łatwo możesz przypasować moc i ilość kawy, ilość pianki, temperaturę i atrybuty wstępnego parzenia - wystarczy dotknąć ekranu.

13 zróżnicowanych napojów kawowych w zasięgu ręki. Ciesz się różnorodnością kaw — od espresso i cappuccino po modne americano. Przygotuj napoje, które perfekcyjnie trafią w gust każdego z Twoich gości. Nasze dostosowywane młynki są produkowane z ceramiki, co gwarantuje ich produktywne działanie przez długi czas bez pogorszenia jakości.

dzięki temu kawa będzie za każdym razem zmielona tak jak za pierwszym razem i wydobędziesz z niej to, co najkorzystniejsze — możesz zaparzyć do 20 000 filiżanek. Znajdź wyśmienity smak kawy dzięki 12 ustawieniom młynka. AquaClean to nasz opatentowany filtr zaprojektowany z myślą o poprawie jakości kawy poprzez oczyszczanie wody.

zapobiega on też gromadzeniu się kamienia w obiegu wody ekspresu do kawy — w przypadku regularnych wymian filtra można zaparzyć do 5000* filiżanek kawy bez odkamieniania. Spersonalizowane ustawienia ulubionych kaw można zapisać w 4 profilach użytkowników za pomocą wygodnego w użyciu wyświetlacza.

Ten w pełni automatyczny ekspres ma sporo opcji, dzięki którym dostosujesz smak napoju do swych upodobań. Moc, czas parzenia, temperaturę i smak każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia.

Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać nowe smaki, eksperymentować i kreować napoje, na jakie jedynie masz ochotę! Testy przeprowadzone przez włoski instytut Centro Studi Assaggiatori — Italian Tasters potwierdzają jakość esencji wydobywanej poprzez ekspresy Saeco z przeróżnego rodzaju ziaren kawy.

wyśmienita kawa wymaga genialnej temperatury. Wysokowydajny bojler wytworzony jest z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która błyskawicznie nagrzewa się do wysokich temperatur. Wystarczą trzy kliknięcia, aby ekspres Saeco PicoBaristo Deluxe rozpoczął cykl czyszczenia, który pozwoli Ci wciąż radować się nieprzeciętną kawą i napojami.

wyjątkowa funkcja szybkiego czyszczenia pojemnika zezwala na staranne płukanie systemu obiegu mleka w dowolnym czasie po każdym użyciu. Przystępny do wyjmowania wewnętrzny blok zaparzający, który można opłukać do czysta w ciągu kilku sekund.

Podstawowy komponent Saeco PicoBaristo Deluxe jest więc za każdym razem gotowy do parzenia rewelacyjnej kawy. Każda przygotowana kawa zostanie zwieńczona jedwabistą warstwą mleka, która pieści kubki smakowe. Pojemnik na mleko dwukrotnie spienia mleko, a następnie aksamitna powłoka pianki o stosownej temperaturze wpływa do filiżanki bez rozpryskiwania.

Pojemnik można także komfortowo przechowywać w lodówce, dzięki temu pozwala zachować trafną higienę. Ciesz się kremowym cappuccino i latte macchiato o świetnej temperaturze w najprostszy sposób. Starczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać typ napoju.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz cappuccino czy spienione mleko, napój będzie gotowy w kilka sekund bez rozpryskiwania i w perfekcyjnej temperaturze. Objętość pojemnika na mleko: 0,5 L. Długość przewodu: 100 cm.

Waga towaru: 7.2 kg. Etykieta energetyczna: A. Pobór mocy w stanie gotowości: 0,5 W.