Saeco SM 5473

Szczegóły
Producent Saeco
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.8 l
Szerokość 22 cm
Głębokość 34 cm
Wysokość 43 cm
Sterowanie mechaniczne
EAN 8710103855194
Kolor
  • czarny
  • srebrny
Opis

PicoBaristo to kompaktowy ekspres do kawy, który spełni każde życzenie kawosza. Interfejs użytkownika zezwala na dobór czegoś specjalnego jednym dotknięciem. Filtr AquaClean pozwala przygotować do 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia.

Nasze młynki są wytworzone z innowacyjnej ceramiki, nad wyraz twarde i precyzyjne. Świeże ziarna kawy są delikatnie mielone, bez ryzyka przegrzania. Cykl ten wyciąga z kawy najlepsze smaki i aromaty, zezwalając uzyskać co najmniej 20 tysięcy filiżanek idealnego napoju.

zaawansowany wyświetlacz ukazuje wszystkie ważne dane, co upraszcza obsługę ekspresu i pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. Połączenie ikon i tekstu informuje o tym, w jaki sposób przystosować opcje i wykonać ważne czynności konserwacyjne.

AquaClean to nasz zastrzeżony filtr zaprojektowany z myślą o poprawie jakości kawy przez oczyszczanie wody. Uniemożliwia on na dodatek gromadzeniu się kamienia w obiegu wody ekspresu do kawy — w sytuacji regularnych wymian filtra można zaparzyć do 5000* filiżanek kawy bez odkamieniania.

Ten ekspres samoczynnie czyści obieg kawy za pomocą wody po włączeniu lub wyłączeniu urządzenia. Zagwarantuje to świetny, świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne likwidowanie kamienia wydłuża żywotność ekspresu do kawy.

Urządzenie powiadamia konieczność usunięcia kamienia przez wyświetlane na ekranie komunikaty sygnalizujące o tym, co i kiedy należy zrobić. Regulacja ilości kawy, 5 ustawień mocy aromatu, 10 ustawień młynka.

Ten w pełni samoczynny ekspres ma mnóstwo opcji, dzięki którym dostosujesz smak napoju do swoich upodobań. Ilość, moc, temperaturę i smak każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia.

Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać nowe smaki, eksperymentować i tworzyć napoje, na jakie wyłącznie masz ochotę! Przygotuj więcej kaw bez konieczności dobierania części, dzięki rozszerzonym pojemnikom na ziarna, wodę i odpady w kompaktowym urządzeniu.

Ten inteligentny, w pełni samoczynny ekspres zapewnia maksymalną wygodę i najlepszą wydajność dzięki rozszerzonym objętościom zbiornika wody i pojemników na ziarna i odpady. Ciesz się kremowym cappuccino i latte macchiato o nadzwyczajnej temperaturze w najprostszy sposób.

starczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać typ napoju. Niezależnie od tego, czy wybierzesz cappuccino czy spienione mleko, napój będzie gotowy w kilka sekund bez rozpryskiwania i w wyśmienitej temperaturze.

Każda przygotowana kawa zostanie zwieńczona jedwabistą powłoką mleka, która pieści kubki smakowe. Pojemnik na mleko dwukrotnie spienia mleko, a następnie aksamitna powłoka pianki o odpowiedniej temperaturze wpływa do filiżanki bez rozpryskiwania.

Pojemnik można także wygodnie przechowywać w lodówce, dzięki czemu pozwala zachować adekwatną higienę. Koniec z niewystarczająco ciepłą kawą. Szybki bojler momentalnie przygotuje dla Twojej rodziny gorącą kawę i cappuccino już od pierwszej filiżanki.

Sekret tkwi w obudowie z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która może szybko osiągnąć wysoką temperaturę. Unikatowa funkcja szybkiego czyszczenia pojemnika umożliwia staranne płukanie systemu obiegu mleka w dowolnym czasie po każdym użyciu.

Zapisz informacje o ilości kawy i mleka w każdej filiżance zgodnie ze swoimi preferencjami. Dzięki czemu za jednym dotknięciem przycisku każde espresso, kawa i inne napoje będą takie, jak lubisz. Każdy najmniejszy detal tego ekspresu został opracowany i wytwarzany z myślą o najwyższej jakości.

wyszukane, czarne wykończenie, zainspirowane włoskim wzornictwem i jakością wykonania, wygląda nieprzemijalnie równocześnie w konwencjonalnych, jak i progresywnych kuchniach. To stylowa interpretacja czystej formy — Twój ekspres jest wyrafinowany jak kawa, którą przygotowuje.

Delektuj się zróżnicowanymi napojami na każdą okazję. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso, tradycyjną czarną kawę czy napój mleczny, w pełni samoczynny ekspres momentalnie i bez żadnych problemów przygotuje dla Ciebie doskonały napój.

objętość pojemnika na mleko: 0,5 L. Pojemność pojemnika na odpadki: 15 porcji. Częstotliwość: 50 Hz. Maks. Wysokość filiżanki: 163 mm. Napięcie: 230 V. Długość przewodu: 100 cm. Waga artykułu: 7.2 kg.