Saeco SM 5460

3 ofert od 2399,0 zł do 2399,0 zł
Szczegóły
Producent Saeco
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Moc 1850 W
Szerokość 22 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 34 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN 8710103859192
Kolor czarny
Opis

Saeco PicoBaristo W pełni automatyczny ekspres do kawy SM5460/10 PicoBaristo to kompaktowy ekspres do kawy, który spełni każde życzenie kawosza. Interfejs użytkownika pozwala na wybór czegoś specjalnego jednym dotknięciem.

Filtr AquaClean pozwala przygotować do 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia. 20 tysięcy filiżanek najkorzystniejszej kawy dzięki trwałym młynkom ceramicznym Nasze młynki są wytworzone z postępowej ceramiki, stanowczo twarde i dokładne.

Świeże ziarna kawy są finezyjnie mielone, bez ryzyka przegrzania. Cykl ten wyciąga z kawy najlepsze smaki i aromaty, zezwalając uzyskać co najmniej 20 tysięcy filiżanek genialnego napoju. Obszerniejsza kontrola nad urządzeniem za pośrednictwem innowacyjnego wyświetlacza innowacyjny ekran prezentuje wszystkie ważne dane, co upraszcza obsługę ekspresu i pozwala w pełni użyć jego możliwości.

Połączenie ikon i tekstu oznajmia o tym, w jaki sposób dostosować opcje i wykonać ważne czynności konserwacyjne. Filtr AquaClean pozwala zaparzyć do 5000 filiżanek* bez odkamieniania AquaClean to nasz opatentowany filtr zaprojektowany z myślą o poprawie jakości kawy poprzez oczyszczanie wody.

uniemożliwia on ponadto gromadzeniu się kamienia w obiegu wody ekspresu do kawy — w przypadku regularnych wymian filtra można zaparzyć do 5000* filiżanek kawy bez odkamieniania. Rozkoszuj się wyborną kawą dzięki funkcji samoczynnego płukania i podpowiedzi dot.

odkamieniania Ten ekspres samoczynnie czyści obieg kawy przy pomocy wody po włączeniu albo wyłączeniu urządzenia. Zagwarantuje to nieprzeciętny, świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne eliminowanie kamienia wydłuża żywotność ekspresu do kawy.

Urządzenie informuje konieczność usunięcia kamienia poprzez wyświetlane na ekranie komunikaty oznajmiające o tym, co i kiedy należy zrobić. Regulacja ilości kawy, 5 ustawień mocy aromatu, 10 ustawień młynka Ten w pełni automatyczny ekspres ma sporo opcji, dzięki którym dopasujesz smak napoju do swych upodobań.

liczba, moc, temperaturę i smak każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia. Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać nowe smaki, eksperymentować i wytwarzać napoje, na jakie tylko masz ochotę!

Specjalna konstrukcja maksymalizuje pojemność w kompaktowej obudowie Przygotuj więcej kaw bez konieczności dopełniania składników, dzięki rozszerzonym pojemnikom na ziarna, wodę i odpady w kompaktowym urządzeniu.

Ten inteligentny, w pełni samoczynny ekspres gwarantuje maksymalną wygodę i najlepszą efektywność dzięki rozszerzonym objętościom zbiornika wody, a także pojemników na ziarna i odpady. Możliwość parzenia cappuccino i latte macchiato za dotknięciem jednego przycisku dzięki pojemnikowi na mleko Ciesz się kremowym cappuccino i latte macchiato o genialnej temperaturze w najprostszy sposób.

starczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać ro...