Saeco HD 7459

  • Philips HD7459/20
    Automatyczne wyłączenie:tak;Funkcje dodatkowe:blokada kapania, elektroniczny programator, programowanie czasu startu, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz, zegar;Funkcje dodatkowe:programowanie czasu startu, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Gwa...
Szczegóły
Producent Saeco
Pojemność 1.2 l
Moc 1000 W
EAN
  • 8710103683919
  • 8827459203002
OpisObudź się, czując zapach kawy Ekspres do kawy marki Philips jest wyposażony w zintegrowany zegar. Starczy przygotować ekspres i ustawić czas, by obudzić się, czując aromat świeżo parzonej kawy.

progresywny wskaźnik poziomu wody

firma Philips opracowała innowacyjny wskaźnik poziomu wody, który pozwala w prosty sposób określić, na ile filiżanek starczy woda znajdująca się w zbiorniku.


Blokada kapania zezwala na przerwanie cyklu parzenia kawy w dowolnym momencie Blokada kapania pozwala w dowolnym momencie przerwać cykl parzenia w celu nalania filiżanki kawy.

automatyczne wyłączanie po 2 godzinach

Wypadło Ci z głowy, by wyłączyć ekspres? Bez obaw! 2 godziny po zaparzeniu kawy ekspres wyłączy się samoczynnie, by oszczędzać energię.proste czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce Wszystkie części tego ekspresu do kawy firmy Philips można prosto i wygodnie umyć w zmywarce.