Russell Hobbs 24390-56

Szczegóły
Producent Russell Hobbs
EAN 4008496972715
Opis

Intro Ekspres do kawy Russell Hobbs Inspire (24390-56) Ekspres do kawy Inspire White od Russell Hobbs buduje zupełnie nową jakość kawy. Zawdzięcza to najnowocześniejszej technologii zaparzania, a także dodatkom, które czynią go jeszcze bardziej praktycznym i wyśmienitym do codziennego używania.

tradycyjna biel pokrywy ekspresu czyni sprzęt jeszcze ładniejszym, uniwersalnym, wpasowującym się w klimaty innowacyjnej kuchni, wykończonej z dbałością o szczegóły. Video sprawdź co podkreśla Ekspres do kawy Victory? Dowiedz się więcej!

Wydobądź z ziaren kawy maksimum esencji! obszerniejsza pojemność, długie utrzymanie ciepła Szklany dzbanek o obszerności 1,25l umożliwia otrzymanie nawet 10 kubków kawy,wystarczyło dla wszelkich domowników.

Funkcja utrzymywania temperatury poprzez 40 minut pozwala na delektowanie się gorącą kawą nie tylko od razu po jej zaparzeniu. Rotacyjna technika WhirlTech - ulepszone parzenie W ekspresie Inspire White zastosowano progresywną technikę WhirlTech, zezwalającą na rotacyjne zraszanie ziaren kawy i wydobywanie z nich maksimum esencji.

Dzięki załączonej do zestawu łyżki-miarki można każdego dnia otrzymywać skrupulatnie taką samą, genialnie smakującą kawę. Wygodne sterowanie, 24-godzinne programowanie Cyfrowy ekran LED i wygodne przyciski do sterowania urządzeniem są zdecydowanym jego atutem.

Ekspres ma także funkcję 24-godzinnego programowania - dzięki niej można ustawić zaparzanie kawy na dowolnie wybraną godzinę i minutę. To bezdyskusyjnie skraca czas konieczny na przygotowanie śniadania, tak cenny każdego poranka!

Specyfikacja Najważniejsze parametry i funkcje załączona łyżka-miarka Rotacyjna technika zaparzania WhirlTech 40-minutowe podtrzymywanie temperatury 24-godzinny programator czasowy Plastikowa pokrywa z rowkowaną fakturą ekran LED wygodne przyciski sterujące Dzbanek objętości 1,25l Funkcja przerywania parzenia Gwarancja 2+1* *dodatkowy rok gwarancji po rejestracji zakupu na stronie producenta www.russellhobbs....