Philips HD8834

Szczegóły
Producent Philips
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Moc 1850 W
Rodzaj kawy ziarna
Wysokość 33 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 8710103732938
  • 8710103755791
Kolor czarny
Opis

Do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean Filtr wody AquaClean — opatentowana innowacja naszej marki — pozwala w optymalny sposób zastosować w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu.

dodatkowo kawa parzona jest z użyciem przejrzyście czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody. Dodatkową korzyścią jest to, iż po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności odkamieniania.

6 rodzajów napojów, w tym cappuccino, na wyciągnięcie ręki Delektuj się zróżnicowanymi napojami na każdą okazję. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso, klasyczną czarną kawę czy kawę mleczną, automatyczny ekspres momentalnie przygotuje dla Ciebie rewelacyjny napój.

w sytuacji 8 podmian filtra, zgodnie ze wyszczególnioniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.