Philips HD 7435

Szczegóły
Producent Philips
Rodzaj ekspresu przelewowy
Pojemność 1 l
Moc 700 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 21 cm
Wysokość 27 cm
Sterowanie mechaniczne
EAN 8710103731610
Mielenie nie
Kolor czarny
Opis

Przygotuj swoją ulubioną kawę na błogi początek dnia! Delektuj się przepyszną kawą dzięki bezawaryjnemu ekspresowi, którego minimalne wymiary i inteligentna konstrukcja upraszczają przechowywanie. Po prostu wyśmienita kawa Z tłoczkiem aroma twister gwarantującym najlepszy smak -Ze szklanym dzbankiem -Czarny, metalowy Tłoczek aroma twister miesza kawę w celu uzyskania trafnego smaku wyjątkowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, żeby zapewnić jej optymalny, jednolity aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki.

Blokada kapania pozwala w dowolnym momencie nalać kawę do filiżanki Blokada kapania pozwala na nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia. Funkcja samoczynnego wyłączania po 30 min zagwarantuje bezpieczeństwo i pozwala oszczędzać energię Po 30 minutach od zaparzenia kawy ekspres automatycznie wyłączy się, by zaoszczędzić energię i zapewnić bezpieczeństwo.

Wyłącznik zasilania z podświetleniem LED Podświetlenie informuje, iż ekspres do kawy jest włączony. Nietrudne czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce Szklany dzbanek i uchwyt filtra można łatwo umyć w zmywarce.

Wskaźnik poziomu wody nietrudne napełnianie Wskaźnik poziomu wody nieskomplikowane i staranne napełnienie zbiornika wody....