Philips EP 5365

Szczegóły
Producent Philips
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.8 l
Moc 1850 W
Szerokość 22 cm
Głębokość 34 cm
Wysokość 43 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN 8710103855170
Kolor czarny
Opis

samoczynny ekspres do kawy Philips EP5365/10
Początek dnia z inną kawą


Ceramiczny młynek

Ekspres Philips EP5365/10 został wyposażony w młynek produkowany w pełni z ceramiki. Trwałe i dokładne, pozwalają na zaparzenie nawet do 20 000 filiżanek świetnej, aromatycznej kawy.

znakomita temperatura

prędki bojler grzewczy przygotuje dla Twojej rodziny gorące espresso i americano — zawsze o nadzwyczajnej temperaturze. Sekret tkwi w obudowie z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która szybko rozgrzewa się do wysokiej temperatury.

Dłuższa świeżość ziaren

Pojemnik na ziarna ze specjalną uszczelką Aroma broni Twoje ulubione ziarna kawy, co umożliwia utrzymanie ich aromatu poprzez długi czas. Na dodatek, szczelnie zamknięty pojemnik na ziarna ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek.

przypasuj do swych potrzeb

Ten w pełni automatyczny ekspres ma sporo opcji, dzięki którym przypasujesz smak napoju do swych upodobań. Liczba, moc oraz temperaturę każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia. Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać nowe smaki, eksperymentować i tworzyć napoje, na jakie tylko masz ochotę!

rewelacyjna kawa

Dzięki funkcji memo możesz dostosować temperaturę, moc, a także proporcje kawy do mleka. Zapisz je w pamięci urządzenia i odtwórz następnym razem za pomocą jednego przycisku.

Higiena widoczna gołym okiem

Blok zaparzający, stanowiący kluczowy składnik każdego w pełni automatycznego ekspresu, do kawy należy regularnie czyścić. Całkowicie wyjmowany blok zaparzający można starannie umyć, opłukując pod bieżącą wodą.

Filtr AquaClean

Filtr wody AquaClean — opatentowana innowacja naszej marki — pozwala w adekwatny sposób zastosować w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu. W dodatku kawa parzona jest z wykorzystaniem wolnej od zanieczyszczeń wody. Po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności odkamieniania.

samoczynne czyszczenie

wyjątkowa funkcja prędkiego czyszczenia karafki na mleko za jednym przyciskiem umożliwia precyzyjne opłukanie systemu spieniania mleka po każdym użyciu.

5 rodzajów kaw

Delektuj się ulubionymi napojami podczas nieszablonowych chwil. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso, klasyczną, czarną kawę czy kawę na bazie mleka, z samoczynnym ekspresem do kawy przygotujesz ją ekspresowo i bez wysiłku!

Delikatna mleczna pianka

Każda przygotowana kawa zostanie zwieńczona jedwabistą warstwą mleka, która pieści kubki smakowe. Zintegrowana karafka dwukrotnie spienia mleko, a następnie aksamitna powłoka pianki o optymalnej temperaturze wpływa do filiżanki bez rozpryskiwania. Pojemnik można ponadto wygodnie przechowywać w lodówce, co pozwala zachować słuszną higienę.