Morphy Richards Vector

Szczegóły
Producent Morphy Richards
EAN 5011832060082
Opis

Ekspres przelewowy z linii Vector z technologią Pour Oven i filtrem Cupcake. Na początku cyklu parzenia urządzenie dostarcza wyłącznie niewielką ilość wody do kawy mielonej umieszczonej w filtrze (nasączaniem wstępne).

Jest to podyktowane faktem, iż pierwszy kontakt kawy mielonej z wodą sprawia krótkotrwałe uwolnienie dwutlenku węgla (cykl zwany ‘rozkwitaniem’). Przelewanie wody poprzez kawę w trakcie rozkwitania sprawia ekstrakcję śladowej ilości smaku, co skutkuje powstaniem kawy o mniej dorodnym smaku.

Urządzenie odczekuje jednak na zakończenie cyklu rozkwitania przed zaparzeniem kawy, dzięki temu pozwala na powstanie pełniejszego smaku. Filtr typu „cupcake” zezwala na stabilny przepływ wody przez zmieloną kawę, dzięki czemu zagwarantuje delikatniejszy smak.

Ekspres produkowany jest w efektownym designie nawiązującym do linii czajników i tosterów z tej samej linii.producent Morphy Richards produkuje nieznaczne urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezusterkowym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości pań - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną pozwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z rutynowych obowiązków.

producent pochodzi z dużej Brytanii, gdzie jest niezwykle modna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej towar.informacje technologiczne:- technologia Pour Oven- filtr typu "cupcake"- podtrzymanie ciepła 30 min.- szklany dzbanek o objętości 1,8 litra- programator czasowy- 3-stoponiowa regulacja mocy parzonej kawy- funkcja samoczynnego czyszczenia- antypoślizgowe stopki- ochrona przed kapaniem- materiał: tworzywo nienaturalne, stal nierdzewna, szkło- moc: 900WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl