Morphy Richards Prism

Szczegóły
Producent Morphy Richards
EAN
  • 5011832055422
  • 5011832055415
Opis

Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w nieporównanie niskich cenach. Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj! Ekspres przelewowy z linii Prism z technologią Pour Oven i filtrem Cupcake.

Na początku procesu parzenia urządzenie dostarcza wyłącznie niewielką ilość wody do kawy mielonej umieszczonej w filtrze (nasączaniem wstępnę). Jest to podyktowane faktem, że pierwszy kontakt kawy mielonej z wodą powoduje krótkotrwałe uwolnienie dwutlenku węgla (cykl zwany ‘rozkwitaniem’).

Przelewanie wody poprzez kawę podczas rozkwitania sprawia ekstrakcję śladowej ilości smaku, co skutkuje powstaniem kawy o mniej dorodnym smaku. Urządzenie odczekuje jednak na zakończenie cyklu rozkwitania przed zaparzeniem kawy, dzięki czemu zezwala na powstanie pełniejszego smaku.

Filtr typu „cupcake" zezwala na jednostajny przepływ wody przez zmieloną kawę, dzięki czemu zagwarantuje delikatniejszy smak. Ekspres wykonany jest w przepięknym designie nawiązującym do linii czajników i tosterów z tej samej linii.firma Morphy Richards produkuje znikome urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezusterkowym i użytecznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną zezwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z powszednich obowiązków.

firma pochodzi z pokaźnej Brytanii, gdzie jest bardzo lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej produkt.informacje techniczne:- technika Pour Oven- filtr typu "cupcake"- podtrzymanie ciepła 30 min.- szklany dzbanek o obszerności 1,8 litra- programator czasowy- 3-stoponiowa regulacja mocy parzonej kawy- funkcja automatycznego czyszczenia- boczna obudowa z lakierowanej stali nierdzewnej- antypoślizgowe stopki- ochrona przed kapaniem- moc: 900WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl