Melitta E950-101

Szczegóły
Producent Melitta
Pojemność 1.2 l
Moc 1400 W
Rodzaj kawy ziarna
Szerokość 30 cm
EAN 4006508194346
Kolor czarny
Opis

Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo E950-101 czarny
SOLO - Zrób miejsce!

Bądźmy szczerzy - czy brak miejsca nie był ostatnio Twoim argumentem przeciw kupieniu w pełni automatycznego ekspresu do kawy? dzisiaj ten argument znika, ponieważ oto jest, SOLO®. Skoncentrowany na podstawach korzystnego, w pełni automatycznego ekspresu do kawy - przyjemności picia kawy bez dodatków, pełnego smaku i z kremową pianką. Za naciśnięciem przycisku przygotuje najpopularniejsze kawowe klasyki ze świeżo zmielonych ziaren - espresso i café crème. Co szczególne - ta wysokiej jakości technologia zamknięta została w obudowie o szerokości 20 cm, dzięki temu zmieści się choćby w najmniejszej kuchni. Tak, nawet Twojej! Czyż to nie jest powód do radości? O Solo mio!

Prezentacja ekspresu
Aroma-Extraction-System (A.E.S.)

Więcej smaku, dzięki wstępnemu parzeniu: Świeżo zmielona kawa jest zwilżana przed właściwym parzeniem. W efekcie smaki rozpuszczają się lepiej.

ekran LED z symbolami

To oczywiste – ekran LED z czerwonymi symbolami czyni korzystanie z w pełni samoczynnego ekspresu do kawy prostym i przyjemnym.

One Touch - jedno dotknięcie

Co preferujesz? Café crème czy espresso? Te kawy zostały fabrycznie zaprogramowane, więc możesz je wybrać wyłącznie jednego dotknięcia

regulowana wysokość dozownika

Dozownik dostosowywany jest na wysokość do 135 mm, bez konieczności wykorzystywania specjalnych narzędzi. Dzięki temu możesz podstawić szklanki albo pokaźne kubki.

Tryb dwóch filiżanek

Razem lepiej – tryb dwóch filiżanek (Double Cup) umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek espresso albo café crème jednocześnie. To oczywiście idealne rozwiązanie dodatkowo dla tych, którzy piją dużo kawy.

Wyjmowana jednostka zaparzania

Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i prosto wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki czemu dostępne i można je bezproblemowo czyścić.

samoczynne czyszczenie

Komunikacja to podstawa. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy poinformuje Cię na wyświetlaczu, gdy zajdzie potrzeba czyszczenia lub odkamieniania.

Funkcja oszczędzania energii

SOLO® jest zaopatrzony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika, a także 0-watowy wyłącznik ręczny i komplet oszczędzania energii.

Misja Eco & Care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome wykorzystywanie. Takie działanie jest zgodne z naszym systemem wartości.

Specyfikacja techniczna