Melitta CAFFEO SOLO

4 ofert od 1249,0 zł do 1807,0 zł
Szczegóły
Producent Melitta
Pojemność 1.2 l
Moc 1400 W
Rodzaj kawy
 • ziarna
 • mielona
Szerokość 30 cm
EAN
 • 4006508208128
 • 4006508208135
 • 4006508195978
 • 4006508202881
 • 4006508194346
 • 0787269485471
 • 9154403640378
Kolor
 • czarny
 • srebrny
Opis

prędkie i nieskomplikowane spienianie mleka.

Zwycięzca wielu nagród - Melitta CAFFEO® SOLO® & Perfect MILK jest obecnie zaopatrzony w nowy spieniacz mleka, która że spienianie mleka jest dziecinnie proste. W prosty i przyjemny sposób spienisz mleko jak profesjonalny Barista. Zaletą SOLO® & MILK są niewiele znaczące gabaryty, szerokość ekspresu wynosi jedynie 20 cm. Jest to najcieńszy automatyczny ekspres do kawy na rynku. Melitta CAFFEO®SOLO® & MILK to w pełni samoczynny ekspres do kawy, który oferuję nadzwyczajną technologię parzenia czystej kawy, ze świeżo zmielonych ziaren.

Jest zaprojektowany specjalnie dla sympatyków konwencjonalnej czarnej kawy, espresso jak i dla zwolenników mlecznych specjałów. Jest to wyśmienite rozwiązanie, dla osób, które oczekują czegoś więcej, niżeli od ekspresu na kapsułki. Prosty design, wysoka jakość części i niepokaźne rozmiary powodują,samoczynny ekspres Melitta CAFFEO® SOLO® & MILK to ozdobą każdego domu jednocześnie nadając piciu kawy rangę prawdziwego przeżycia.

Mission eco & care


Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które zapewnia świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje wykonany przez nas system wartości.

Spieniacz do mleka

Spieniacz mleka do prędkiego i prostego spieniania mleka, w celu uzyskania najlepszej konsystencji. Do gorącego mleka oraz gorącej wody. Ręczna kontrola ilości przy użyciu pokrętła sterującego (każdy klient może wybrać właściwą ilość, która mieści się w kubku)

Purystyczny i kompaktowy


20 cm szerokości, 32,5 cm wysokości, 45,5 cm głębokości - SOLO® & MILK jest jednym z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie, a mimo to zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla wysokiej klasy technice Melitta.

Samodzielne przygotowanie kawy


Smak bez kompromisów: Wybierz swoją temperaturę zaparzania i moc kawy. Przy pomocy pojedynczego obrotu możesz wyregulować liczba kawy do określonego rozmiaru kubka (30- 220ml)

nieszablonowy cykl zaparzania


W celu zapewnienia maksymalnej przyjemności SOLO® & MILK zaopatrzone jest w funkcję zaparzania wstępnego: w celu uwolnienia maksymalnego aromatu z kawy, przed rozpoczęciem właściwego cyklu, kawa wypłukiwana jest przez wodę. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy oczyścić całą jednostkę zaparzającą.

dostosowywana wysokość dozownika kawy


Dozownik kawy można ustawić na wysokość 135 mm, w celu podstawienia szklanek na Latte-Macchiato albo nad wyraz szerokich kubków oraz pucharków.

Tryb Podwójnego Kubka


Po naciśnięciu przycisku, SOLO® & MILK przygotowuje dwa kubki kawy w tym samym czasie. (tyllko kawy czarne)

automatyczne czyszczenie i likwidowanie kamienia


Caffeo Solo® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy konieczne jest czyszczenie albo odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w przystępny sposób wywołać w menu.

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


Dzięki użytecznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przychylny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się przystępne. Wnętrze urządzenia także może zostać wyczyszczone.

0-watowy przełącznik

Po aktywowaniu przełącznika 0-watowego, następuje odłączenie SOLO® od głównego zasilania. Ustawienia osobiste są zachowywane. Funkcja włączania/wyłączania jest programowalna. Urządzenie można ustawić tak, żeby odłączyło się samoczynnie od głównego zasilania elektrycznego po upływie określonego czasu.

towar
marka
Kod producenta
6679170
EAN
4006508208135
dane podstawowe
srebrno-czarny
Ciśnieniowy
Ciśnieniowy
Brak informacji
Fizyczne Funkcje
Mechaniczne
Programowanie temperatury
Brak informacji
wyświetlacz elektroniczny
Parzenie technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta