Melitta Caffeo Solo & Perfect milk

2 ofert od 2190,0 zł do 2190,0 zł
Szczegóły
Producent Melitta
Opis

Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk jest jednym z najmniejszych i najcieńszych - wyłącznie 20 cm szerokości - w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie, który może pochwalić się wysokiej klasy technologią.

Wielokrotnie nagradzany ekspres Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk wyekwipowany pozostał w nową dyszę cappuccinatore, dzięki której spienianie mleka jest dziecinnie proste.

Najważniejsze atrybuty:

Płynna regulacja - Płynna regulacja ilości wody od 30-220ml, dopasowana do nieznacznych i obfitych filiżanek. Możliwość zmiany mocy kawy w czasie mielenia ziarna.

Double-Cup Mode - Funkcja zaparzenia kawy do dwóch filiżanek jednocześnie przy pomocy jednego guzika.

Cappuccinatore - Służy do szybkiego przygotowania piany o najkorzystniejszej konsystencji. Ręczne pokrętło regulujące zezwala na wybranie odpowiedniej ilości mleka. Przystawkę można wykorzystać także do przygotowania gorącego mleka oraz wrzątku.

Funkcja 0 WATT - progresywna funkcja oszczędzania energii. Przycisk ON/OFF można zaprogramować tak, aby po żądanym czasie ekspres pozostał samoczynnie odłączony od zasilania.

Wylewka kawy - Dozownik kawy o dostosowywanej wysokości do 135 mm.

System wstępnego zaparzania - Przed zaparzeniem, zmielona kawa zostaje zwilżana gorącą wodą, aby maksymalnie uwolnić aromat kawy. Dopiero później rozpoczyna się właściwe parzenie kawy.

rozmiary - 20 cm x 33 cm x 46 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

  • Gwarancja 24 miesiące lub 15'000 kaw, realizowana w autoryzowanych serwisach znajdujących się w 20 miastach w Polsce lub w formie usługi "door to door" - kurier przyjeżdża do Państwa po ekspres, następnie dostarcza go do serwisu, a po naprawie przywozi z powrotem do Państwa domu lub biura.
  • Ekspresy pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora, mają polskie menu oraz polską instrukcję obsługi.