Melitta Caffeo Passione

4 ofert od 2035,0 zł do 2810,0 zł
Szczegóły
Producent Melitta
Pojemność 1.2 l
Moc 1450 W
Szerokość 25 cm
Wysokość 39 cm
EAN
  • 4006508215485
  • 4006508210220
Mielenie tak
Opis

Ekspres do kawy Melitta Passione® OT srebrny F53/1-101


Kompaktowe urządzenie które przyrządzi świeżą kawę każdego dnia.

Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo i dużo, dużo więcej - wystarczy jeden przycisk, żeby móc delektować się szykowną kawą, spienionym mlekiem oraz dostać gorącą wodę.


Przy zakupie ekspresu Melitta Passione® OT ponadto otrzymasz w prezencie:

GWARANCJA

Nasz sklep jest autoryzowanym punktem serwisowym producenta Melitta.

Ekspres Melitta Passione ® OT objęty jest gwarancją poprzez okres 3 lat lub do limitu 15'000 kaw.

Najważniejsze właściwości ekspresu Melitta Passione® OT


gustowny design

Ekspres do kawy Melitta Passione® OT ma szykowny i kompaktowy design. Bez dwóch zdań będzie ozdobą w każdej kuchni. Passione® OT charakteryzuje wyjątkowo intuicyjna obsługa i z łatwością można utrzymać go w czystości.

System rewelacyjnego aromatu

Pokrywa broniąca ziarna posiada uszczelnienie Aromasafe®, dzięki temu smak i aromat różnych ziaren kawy jest jeszcze lepiej broniony. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest tylko taka ilość kawy, jaka jest konieczna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona. Natomiast unikalny wstępny proces parzenia i ekstrakcji (AES) zapewnia perfekcyjny smak kawy.

kolorowy ekran TFT

kolorowy ekran TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość instynktownej i nietrudnej obsługi. Czytelne instrukcje przekazane krok po kroku prowadzą przez menu.

Funkcja One Touch

Niezależnie od tego czy mamy ochotę na jedną z zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu gorącą wodę, za jednym wciśnięciem przycisku uzyskujemy swój ulubiony napój.

10 odmian kawy

Z panelu głównego za pomocą jednego przycisku możemy dostać 4 konwencjonalne rodzaje kawy: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato. Korzystając z funkcji przepisów możemy wybrać 6 kolejnych idealnych rodzajów kawy, takich jak: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Original Preparation Process – Kolejność przygotowania kaw

Kawy przygotowywane przy użyciu elementów w odpowiedniej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami: w przypadku latte macchiato, espresso dodawane jest dopiero po spienieniu mleka; w przypadku cappucino, espresso nalewane jest przed spienieniem mleka.

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

Wylewka rodzaju All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione i jedną na gorącą wodę zezwala na przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki. Podświetlenie filiżanki LED w trakcie ekstrakcji demonstruje ulubioną kawę w najkorzystniejszym świetle. Wysokość wylewki regulowana jest do 135 mm, dzięki czemu zmieszczą się nawet wysokie szklanki do latte macchiato.

Double Cup - Tryb podwójnej filiżanki

możliwe jest jednoczesne napełnianie dwóch filiżanek kawy.

Łatwe czyszczenie parą wodną

Funkcja Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną) oznacza możliwość wyczyszczenia urządzenia w sposób prędki i higieniczny. Części posiadające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary - zależnie od wyboru, po każdej filiżance kawy albo osobno przy pomocy menu.

samoczynne czyszczenie, a także eliminowanie kamienia

MelittaPassione® OT samoczynnie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w prosty sposób wywołać w menu.

Wyjmowana jednostka zaparzacza

Wyjmowany zaparzacz gwarantuje przyjemność genialnej kawy. Można go łatwo wyjąć i wypłukać pod bieżącą wodą. Wnętrze urządzenia można przetrzeć wilgotną szmatką. Komunikaty sygnalizujące o potrzebie czyszczenia albo odkamieniania pojawiają się samoczynnie.

Tryb oszczędzania energii

Passione® OT ma tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika, 0-watowy wyłącznik ręczny, a także komplet oszczędzania energii.