Krups EA8108

 • KRUPS EA 8108 Roma
  W pełni automatyczny ekspres do kawy Krups EA 8108 Roma, zapewniający wygodne sterowanie i łatwe użytkowanie. Podczas przygotowywania kawy można wybrać jeden z trzech stopni temperatury. W urządzeniu Krups z łatwością przygotujesz ulubione ...
Szczegóły
Producent Krups
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.6 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy
 • ziarna
 • mielona
Szerokość 30 cm
Głębokość 36 cm
Wysokość 33 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN
 • 0010942215714
 • 0010942223396
Kolor czarny
Opis

 • Krups EA 8108 to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem swojego pierwszego ekspresu. Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technice, funkcjonalności, a także progresywnego designu.
  Ekspres jest wyposażony w opatentowany system Thermoblock, który odpowiada za doskonałą temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki. Funkcja wyboru mocy kawy (stadard/strong) umożliwia przygotowanie właśnie takiego napoju, na jaki mamy aktualnie ochotę. 3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren zagwarantuje nadzwyczajną jakość serwowanej kawy.
  automatyczne programy oczyszczania, a także odkamieniania odpowiadają za oszczędność czasu oraz należyty stan urządzenia. Hermetyczny pojemnik na 500 g ziaren, a także pojemnik na wodę o objętości 1,6 l eliminują potrzebę uzupełniania ekspresu po każdym użyciu.

  Funkcje i benefity
  wykwintny i stylowy design. Czarna obudowa nadaje ekspresowi niezwykłej klasy, co pozytywnie wpłynie na wystrój każdej kuchni.
  System grzewczy Thermoblock. Postępowy, kompaktowy system zagwarantuje nieprzeciętną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki po uruchomieniu ekspresu.
  System filtracji wody Claris Aqua. Każda kropla wody, z której ekspres przygotowuje kawę, jest specjalnie odfiltrowana, co gwarantuje jej nieskazitelną czystość. Dlatego również serwowane napoje posiadają nadzwyczajny smak.
  Młynek z hermetycznym pojemnikiem na 500 g kawy. Młynek zezwala na przygotowanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren, a hermetyczny pojemnik na długo zachowuje jej smak i aromat. Obszerna pojemność pojemnika usuwa potrzebę jego częstego napełniania.
  Wyjmowany klarowny pojemnik na wodę o obszerności 1,6 l. Dzięki możliwości wyjmowania pojemnika, jego napełnianie bądź czyszczenie nie sprawia najmniejszego kłopotu. Pokaźna pojemność 1,6 litra umożliwia zaserwowanie kilku kaw przy jednorazowym napełnieniu pojemnika, dzięki temu nawet podczas wielkiego przyjęcia twoi goście nie będą długo oczekiwali na swój napój.
  wybór wielkości kawy. Funkcja zezwala na przyrządzenie kawy o pojemności od 20 do 220 ml, co w jeszcze większym stopniu zezwala na otrzymanie właśnie takiego napoju, na jaki obecnie mamy ochotę.
  automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania. Funkcja zezwala na utrzymanie ekspresu w czystości, co zagwarantuje oszczędność czasu, jak na dodatek pozwala zachować nadzwyczajną jakość przygotowywanej kawy.
  Funkcja samoczynnego wyłączania ekspresu. Dzięki tej funkcji, ekspres wyłącza się automatycznie tuż po przygotowaniu kawy, co wpłynie na oszczędność energii w twoim domu.

produkt
producent
Kod producenta
EA8108
EAN
0010942215714
informacje podstawowe
Czarny
automatyczny
Ciśnieniowy
Do użytku domowego
Fizyczne Funkcje
Elektroniczne
automatyczne czyszczenie
automatyczne odkamienianie
Lampka kontrolna pracy
Parzenie technologiczne
zastosowane technologie
Thermoblock
System wysokociśnieniowy
pojemność zbiornika na fusy
14 porcji
Młynek żarnowy
Regulacja wysokości dozownika
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące (12 dla firm)
typ gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
dane o gwarancji producenta