Kalorik CCG1000

Szczegóły
Producent Kalorik
EAN 5413346330093
Opis

elegancki wygląd Dobra kawa na początek dnia to podstawa. KALORIK CCG1000-KTO to ekspres przelewowy z możliwością użycia zarówno kawy w ziarnach, jak i mielonej. Zwarta budowa i wytworna pokrywa w odcieniu czarno-białym sprawiają, że ekspres będzie stanowił niebanalne uzupełnienie wyposażenia kuchni.

Do 12 filiżanek kawy znaczna moc pracy 1000 W urządzenia to gwarancja, że nasza kawa będzie miała doskonały aromat. Pięć ustawień mielenia kawy oraz 3-stopniowa regulacja mocy kawy pozwoli na dostosowanie ekspresu do jednostkowych preferencji.

KALORIK CCG1000-KTO ma pojemnik na kawę 150 g oraz szklany dzbanek o obszerności 1,5-litra, dzięki któremu przygotujemy do 12 filiżanek kawy. Łatwy w obsłudze Urządzenie jest przystępne i intuicyjne w obsłudze.

Wszystkie potrzebne funkcje do sterowanie ekspresem przystępne są od przodu. Nie musimy przesuwać ekspresu, żeby napełnić zbiornik na wodę, czy pojemnik na kawę. KALORIK CCG1000-KTO wygodny wyłącznik czasowy, funkcję „kawy na czas", blokadę kapania i wskaźnik poziomu wody....