Jura Z6

5 ofert od 9799,0 zł do 9999,0 zł
Szczegóły
Producent Jura
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 2.4 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarna
Szerokość 32 cm
Głębokość 45 cm
EAN
 • 7610917150113
 • 7610917151295
 • 7610917151639
 • 7610917152377
 • 7610917152452
 • 7610917151059
Kolor
 • czarny
 • srebrny
Opis

Ekspres do kawy JURA Z6 One Touch Diamond Black 15245


W cenie ekspresu JURA Z6 dodatkowo otrzymasz w prezencie:

JURA wchodzi na całkowicie nowy poziom automatycznych ekspresów do kawy. Najnowocześniejsza generacja samoczynnych ekspresów to imponujący przejaw szwajcarskiej nowoczesności.

Główne mocne strony ekspresu JURA Z6:
 • perfekcyjny smak niedużych specjałów kawowych dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©),
 • pokaźny zakres kaw mlecznych z cappuccino, latte macchiato i flat white,
 • nowy, profesjonalny młynek Aroma Grinder,
 • nowy ekran TFT,
 • Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra,
 • instynktowna obsługa,
 • nienaganna higiena posiadająca dokument TÜV,
 • interfejs Bluetooth,
 • nieprzeciętny i wielokrotnie nagradzany design.

spore spektrum specjałów kawowych:

1 Ristretto
2 Ristretti
1 Espresso
2 Espresso
1 Kawa
2 Kawy
1 Cappuccino
1 caffè latte
1 Caffè Barista
2 Caffè Barista
1 Lungo Barista
2 Lungo Barista
1 Espresso doppio
1 Espresso macchiato
1 Latte Macchiato
1 Flat White
1 porcja pianki mlecznej
1 porcja mleka
Dzbanek kawy
gorąca woda
gorąca woda na zieloną herbatę
gorąca woda na czarną herbatę

Espresso najwyższej jakości

JURA udoskonaliła wszystkie etapy parzenia ristretto i espresso. W pełni samoczynny ekspres do kawy Z6 oferuje najwyższej jakości specjały w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) optymalizując czas parzenia zapewnia pełen rozkwit smaków i aromatów skrywanych w zmielonych ziarnach.

skutkiem jest najkorzystniejsze espresso wszechczasów!

Ceremonia koronacji - technika przygładzonej pianki.

Pianka mleczna nieraz bywa ukoronowaniem naszych ulubionych kaw mlecznych. Dzięki technice gładziutkiej pianki fine foam wszystkie specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się doskonale. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni samoczynnie. Po raz pierwszy w obszarze zastosowań domowych można regulować temperaturę mleka według własnego gustu.


Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

Filtry wody CLARIS gwarantują wodę o świetnej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie albo chlor). Ekspres Z6, jako pierwszy automatyczny ekspres do kawy JURA, dysponuje automatycznym wykrywaniem filtra, dzięki zastosowaniu technologii RFID.

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania umożliwia wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca VC umożliwia regulacje ilości kawy od 5 do 16 gramów kawy, przy dziesięciu poziomach intensywności, co pozwala na przygotowanie kawy starannie według naszych jednostkowych preferencji.

Młynek Aroma Grinder

Nowy, mistrzowski młynek Aroma gwarantuje zawsze wysoką jakość mielenia poprzez lepszą geometrię młynka i krzywą mielenia. Młynek Aroma znamionuje o 12,2% głębszy aromat mielonej kawy w porównaniu z młynkami klasycznymi. Dzięki czemu uzyskujemy za każdym razem perfekcyjny smak kawy.

Specjały baristy - nowy system obiegu płynów

JURA Z6 posiada nowy system obiegu płynów, który zezwala na przyrządzanie specjałów kawowych, jak od najkorzystniejszego baristy. W przypadku specjałów rodzaju lungo, kawa po ekstrakcji zostaje automatycznie zmieszana z gorącą wodą, co na skutek czego daje nam smakowite i lekkostrawne napoje.

nowe standardy obsługi + sztuczna inteligencja

W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA Z6 posiada wszystkie elementy sterujące ekspresem od przodu. Wyjmowanie zbiornika wody i uzupełnianie ziaren kawy odbywa się dodatkowo od przodu i nie wymaga pokaźnej ilości miejsca.

Na czytelnym, 3,5 calowym wyświetlaczu TFT pojawia się 8 napojów, co więcej Z6 rozpoznaje preferencje smakowe użytkownika i samoczynnie dopasowuje wyświetlacz startowy do jego gustu.

nieprzeciętna higiena

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Pojawiające się na wyświetlaczu komunikaty, intuicyjnie prowadzą nas przez wszystkie etapy danej czynności.