Jura S8

3 ofert od 6399,0 zł do 6999,0 zł
Szczegóły
Producent Jura
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.9 l
Szerokość 28 cm
EAN
  • 7610917152025
  • 7610917151875
Kolor srebrny
Opis

Pierwsza wysyłka ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

nabywając ekspres JURA S8 Chrome otrzymasz od nas specjalny zestaw gratisów w postaci 3 kg kawy Bazzara Dolcevivace, a także kompletu filiżanek do espresso, a także cappuccino - po 4 sztuki filiżanka+spodek.

- Jura to legendarna jakość powstająca w Szwajcarii doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - genialna kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający świeże, światowe standardy i detale najwyższej klasy

JURA S8 Chrome Szwajcarska perfekcja kawy

- aż 15 programowalnych kaw za naciśnięciem jednego przycisku
- System PEP - polegający na impulsowym parzeniu kawy w szybkich cyklach
- Nowy, szybki i precyzyjny młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki dotykowemu kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu TFT
- dostosowywana wysokość wylewki kawy od 72 do 118 mm
- wspaniałej jakości pianka mleczna dzięki zastosowaniu najnowszej technologii fine foam

JURA S8 Chrome to model przygotowany do stosowania domowego zapewniający prostą obsługę i smak kawy na najwyższym poziomie. Bardzo pokaźny czytelny wyświetlacz (4.3 cala) ekspresu stanowi wyśmienite centrum dowodzenia twojego ekspresu. Nowy, ulepszony proces ekstrakcji pulsacyjnej (PEP) pozwala wyciągnąć z ziaren kawy pełnię smaku i aromatu. Cykl ekstrakcji pulsacyjnej użyty w ekspresie JURA S8 Chrome to jedyna tego rodzaju technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji kawy i zagwarantuje najintensywniejszy aromat dodatkowo w przypadku niewielkich kaw takich jak espresso czy ristretto. Ekspres JURA S8 Chrome to progresywny, stylowy i genialny pod każdym względem samoczynny ekspres do kawy, dzięki któremu będziesz w stanie przygotować specjały mleczne po naciśnięciu jednego przycisku.

Nowy wymiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji ekspresu JURA S8 Chrome

barwny wyświetlacz TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem JURA S8 Chrome
Ekspres samoczynny JURA S8 Chrome jest istotnie prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu obszernemu wyświetlaczowi TFT (4.3 cala). Ekran daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swych ulubionych przepisów kawowych. Przy pomocy kolorowego wyświetlacza można w prędki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Ponadto na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na wyśmienite latte.

wyśmienicie zaparzone espresso dzięki nowej technologi PEP
świetnie zaparzona kawa espresso jest wizytówką ekspresu JURA S8 Chrome. Wykorzystany w tym modelu ekspresu system pulsacyjnej ekstrakcji kawy pozwala na wyciągniecie pełni smaku i aromatu z parzonej kawy. Nowy, dokładny, 6-stopniowy młynek Aroma G3 błyskawicznie i starannie mieli ziarna, które są przekazywane do elektronicznie sterowanej jednostki zaparzania o obszerności od 5 do 16 gramów, która inteligentnie dopasowuje ciśnienie do określonej przez użytkownika ilości zmielonej kawy. Ekspres JURA S8 Chrome ma aż 10 stopni intensywności mocy kawy.

Inteligenty system wody z samoczynnym czujnikiem filtra
stosowanie filtra wody w ekspresie JURA S8 Chrome to gwarancja najwyższej jakości wody, która ma ogromne znaczenie i wpływ na smak przygotowanej kawy. Filtr CLARIS chroni ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrącającymi się z wody substancjami, które negatywnie wpływają na smak i aromat kawy. Opracowany poprzez markę Jura inteligentny system wody idealnie optymalizuje korzyści wynikające ze użytkowania filtra, ekspres JURA S8 Chrome jest połączony bezprzewodowo z filtrem Claris za pomocą technologii RFID.

Najwyższe standardy higieny w ekspresie JURA S8 Chrome
Eksploatacja i konserwacja ekspresu JURA S8 Chrome jest równie prosta jak jego obsługa i przygotowywanie specjałów kawowych. Zintegrowany program płukania, a także czyszczenia ekspresu zapewniają zachowanie najwyższych standardów higieny po naciśnięciu jednego przycisku. Dysza spieniająca mleko w ekspresie JURA S8 Chrome została zakończona z łatwością zdejmowaną końcówką, która jest dostosowana do mycia w zmywarce. Cały system użyty w ekspresie JURA S8 Chrome daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny oraz zapewnienia perfekcyjnie spienionego mleka.

Prosta obsługa ekspresu JURA S8 Chrome
Ekspres JURA S8 Chrome został wyposażony w podwójną, regulowaną wylewkę, która zezwala na przygotowanie dwóch kaw espresso lub dwóch kaw czarnych równocześnie. Ekspres JURA posiada osobną dyszę spieniającą mleko, dzięki której możesz przygotować nadzwyczajne mleczne specjały kawowe z wspaniale aksamitną mleczna pianką. Oprócz tego przygotujesz sama mleczną piankę do inych specjałów takich jak desery. Ekspres potrafi także przygotować gorącą wodę pod twoją ulubioną herbatę.

szczegółowe funkcje ekspresu Jura S8 Chrome
Specjały kawowe Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie
zrównoważony rozwój Konserwacja Wylewki Design i materiały W ilośćch