Jura ENA 8

12 ofert od 3999,0 zł do 5999,0 zł
Szczegóły
Producent Jura
Pojemność 1.1 l
EAN
 • 7610917152391
 • 7610917152537
 • 7610917152551
 • 8006363016858
 • 8006980536050
 • 7610917152223
 • 7610917153329
 • 7610917153398
 • 7610917153305
Kolor
 • czarny
 • biały
Opis

JURA ENA 8 Metropolitan Black JURA ENA 8 to:szwajcarska prezycja i nowoczesne technologie- na długie lata użytkowaniaświatowa nowość - proces Ekstrakcji Pulsacyjnejprzygotuje doskonałe espressounikatowe wzornictwo - zbiornik na wodę o strukturze kryształu25 miesięcy gwarancji producentaDOOR-TO-DOOR atrybuty szczególneKolorowy, intuicyjny wyświetlacz i kompaktowy design - wspaniały do niewielkich przestrzeni.

Programowanie 10 specjałów kawowych, w tym espresso doppio i espresso macchiato. Zintegrowana wylewka kawy i mleka - za każdym razem wiadomo, gdzie postawić filiżankę. Możliwość użytkowania dwóch wielkości filtra CLARIS Smart lub Smart mini w zależności od ilosci przygotowywanych specjałów.

Ekspres przygotuje 10 specjałówRistrettoEspressoEspresso macchiatoEspresso doppio KawaKawa białaCappuccino Latte macchiatoPianka mlecznaGorąca woda Ekspres przygotuje 10 specjałówRistrettoEspressoEspresso macchiatoEspresso doppio KawaKawa białaCappuccino Latte macchiatoPianka mlecznaGorąca wodaW zestawie z ekspresem: filtr CLARIS Smart Mini 1 szt.

2-fazowe tabletki czyszczące 2 szt. Wężyk do mleka wraz z końcówkami wymienna końcówka dyszy mleka 1 szt. Przedłużka filtra CLARIS Smart Mini akcesoria do kawy mielonej ściereczka z mikrofibry instrukcja obsługi w języku polskimSwiss Made Szwajcarskie standardy produkcji i stała kontrola jakości ma bezpośredni wpływna zadowolenie klientów, ponieważ wybierając ekspres JURA decydują się na:trwałą jakośćwiele lat funkcjonowania bez usterekszeroki wybór specjałów za naciśnięciem jednego przyciskuwyróżniający się designinnowację i precyzję wykonania Gwarancja i serwis25 miesięcy gwarancji DOOR-TO-DOORJURA jako globalny lider innowacji w zakresie automatycznych ekspresów do kawy za podstawowe wartości stawia precyzję, jakość, solidność i maksymalizację wartości smakowych w filiżance.

Jednym z nadrzędnych kryteriów selekcji Autoryzowanych Dystrybutorów jest stawianie na pierwszym miejscu najwyższej jakości obsługi klienta, na każdym etapie eksploatacji urządzenia – od rekomendacji właściwego rozwiązania, przez wsparcie techniczne i pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.kupując ekspres do kawy do użytkowania domowego u Autoryzowanego Dystrybutora JURA mają Państwo gwarancję pełnej i kompetentnej obsługi gwarancyjnej w okresie 25 miesięcy od dnia zakupu z opcją standardową DOOR-TO-DOOR.

Design ENA 8 Metropolitan Black to najmocniej kompaktowy w pełni automatyczny ekspres wrodzinie JURA, który został tworzony z myślą onajmniejszych przestrzeniach.Cechą charakterystyczą ekspresu jest zaokrąglony zbiornik na wodę.

Całości projektu dopełniają chromowane detale i panele boczne w kolorze połyskującej, wiśniowej czerwieni.Kluczowe technologie JURA Najwyższej jakości espresso.fachowy młynek Aroma dzięki zoptymalizowanej geometrii żaren to o 12,2% więcej aromatu w stosunku do pozostałych młynków JURA, a także konsekwentnie wysoka jakosć mielenia w całym okresie stosowania.cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej P.E.P.

to innowacyjny, wydłużony cykl zaparzania, dzięki któremu ekspres JURA proponuje espresso w standardzie najlepszych światowych kawiarni.pokaźne możliwości na niedużej przestrzeni.Pomimo kompaktowych rozmiarów ekspres ENA 8 daje ogromne możliwości w zakresie przygotowania specjałów kawowych i nie tylko.

kolorowy wyświetlacz TFT i jasno określone pola wyboru pozwolą na przygotowanie aż 10 specjałów. Ponadto według najprostrzej koncepcji obsługi JURA - ekspres ENA 8 w pełni obsłużmy od frontu - uzupełnimy wodę, dosypiemy ziaren.

Pianka mleczna niczym od baristy.Ekspres ENA 8 został wyekwipowany w dyszę do spieniania mleka, dzięki której przygotujemy szeroką gamę kaw z dodatkiem pianki mlecznej albo samą piankę mleczną, na przykład do deserów.

Dysza wyposażona jest w wymienną końcówkę, którą w razie potrzeby mozna prosto umyć albo wymienić.Zintegrowana wylewka kawy i mleka - za każdym razem wiadomo, gdzie postawić filiżankę. Inteligentny system wody.nowoczesny system wody I.W.S.

z czujnikiem filtra CLARIS Smart to system, który go samoczynnie rozpoznaje. Jeszcze nigdy używanie filtra nie było tak proste i efektywne. System dba o najwyższą jakość wody dla wspaniałej kawy.Z uwagi na fakt, że ekspres ENA 8 jest przeznaczony do mniejszych wydajności, a zatem spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie przygotowywanych jest 3-5 filiżanek kawy dziennie - JURA opracowała filtr CLARIS Smart mini o obszerności 30 litrów.