Jura E6

2 ofert od 3799,0 zł do 3799,0 zł
Szczegóły
Producent Jura
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.9 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarna
Szerokość 28 cm
Głębokość 44 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 7610917150588
  • 7610917153268
Mielenie tak
Kolor srebrny
Opis

Doradztwo oraz zamówienia ekspresów JURA:
Krzysztof Ćwik
tel. 500 236 674 (9.00 - 18.00), 32 284 70 32
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl
E6

Światowa nowość P.E.P.® czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) do optymalizacji czasu ekstrakcji i uzyskiwania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni.

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) rozpoznaje samoczynnie filtr; filtr CLARIS Smart zapewnia wodę o nadzwyczajnej jakości.

Idea minimalizmu w obsłudze urządzenia znajdująca odzwierciedlenie w umieszczonych z przodu instrumentach obsługi wraz z progresywnym wyświetlaczem TFT oraz napełnianym od przodu zbiornikiem wody.

Higiena absolutna zapewniająca perfekcyjny efekt spieniania mleka dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku i wymiennemu dozownikowi mleka.

Światowa nowość: P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Klucz do głębokiego i wyrazistego smaku kawy leży w sposobie jej przyrządzania. Firma JURA udoskonaliła od podstaw cykl parzenia kawy espresso. Z tego też powodu specjały przyrządzane w ekspresie E6 w pełni dorównują jakości znanej bywalcom kawiarni. Optymalny proces mielenia zapewnia sześciostopniowy młynek AromaG3. Momentalnie i jednocześnie stanowczo delikatnie mieli ziarna kawy, zapewniając zawsze ich świeżość. Jednostka zaparzająca, dostępna w różnorodnych wersjach, ma objętość od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie trafnych warunków parzenia. Opracowany poprzez markę JURA proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w sytuacji drobnej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Cykl ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów. Osiem różnych stopni intensywności gwarantuje najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z jednostkowymi preferencjami. Nowoczesna technologia delikatnej pianki dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, puszystą piankę mleczną. Rezultat wzbudzi Państwa podziw!

Inteligentny system wody z samoczynnym rozpoznawaniem filtra

Filtry wody CLARIS zapewniają wodę o nieprzeciętnej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie bronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie lub chlor). Aby w sposób optymalny korzystać z zalet filtra i jego obszerności, firma JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technice RFID wkłady filtra i samoczynny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie. Wykorzystanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Kto chce dotrzeć do swej ulubionej kawy najkrótszą drogą, nie zawiedzie się, gdy pozna ekspres E6. Umieszczone z przodu przyciski aktywujące cztery funkcję: kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną zapewniają najszybszą drogę do celu. Jak na prawdziwy ekspres dwufiliżankowy przystało, E6 przyrządza na życzenie dwie kawy espresso lub zwykłe kawy równocześnie. Nowoczesny kolorowy wyświetlacz TFT sprawia, ze obsługa nie budzi żadnych wątpliwości. Obszerny pojemnik na ziarna o pojemności 280 gr zapewnia nieustanną radość smakowania. Dzięki specjalnej pokrywie chroniącej aromat ziarna kawy zachowują świeżość. Dostępny od przodu zbiornik wody o obszerności 1,9 litra zagwarantuje dużą autonomię. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze detale nadają ekspresowi E6 niezwykłą estetykę, która perfekcyjnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego unikatowa elegancja będzie fascynować jeszcze poprzez sporo lat.

Higiena totalna

Konserwacja progresywnego automatycznego ekspresu do kawy jest tak samo prosta, co przyrządzanie zalotnych specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności pozwala na wymianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie genialnego efektu spieniania mleka.

Specjały Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie zrównoważony rozwój Konserwacja Wylewki W ilośćch