Graef FK702

4 ofert od 543,02 zł do 609,0 zł
 • Ekspres GRAEF FK 702 Czarny
  Ponadczasowa, funkcjonalna i niezwykle elegancka obudowa z tworzywa sztucznego, z elementami ze stali nierdzewnej. Proces parzenia uruchamiany ręcznie przez użytkownika za pomocą innowacyjnego panelu dotykowego "Touchdisplay".
 • Graef FK 702
  Automatyczne wyłączenie:tak;Funkcje dodatkowe:blokada kapania, podtrzymywanie temperatury płyta grzejna, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Funkcje dodatkowe:wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;Moc:12...
 • Ekspres GRAEF FK 702 Czarny
  Ponadczasowa, funkcjonalna i niezwykle elegancka obudowa z tworzywa sztucznego, z elementami ze stali nierdzewnej. Proces parzenia uruchamiany ręcznie przez użytkownika za pomocą innowacyjnego panelu dotykowego ''Touchdisplay''. Sy...
 • Graef FK 702
  Automatyczne wyłączenie:tak;Dodatkowe opcje:blokada kapania, podtrzymywanie temperatury płyta grzejna, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Dodatkowe opcje:wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:srebrno-czarny;Moc:1200 W...
Szczegóły
Producent Graef
EAN 4001627012120
Opis

nieprzemijalna, poręczna i niezwykle stylowa pokrywa z tworzywa sztucznego, z elementami ze stali nierdzewnej. Cykl parzenia uruchamiany ręcznie poprzez użytkownika za pomocą postępowego panelu dotykowego ''Touchdisplay''.

System grzejny ze stali rdzoodpornej, dla optymalnej jakości wody, prostego utrzymania w czystości i odkamieniania. Znaczna głowica do zaparzania, z ośmioma punktami termicznymi, wysoka temperatura parzenia, ok.

+94 st. C (92 - 96 st. C). Cichy i szybki proces parzenia, około 5-6 minut dla całego dzbanka kawy, sygnał dźwiękowy po zakończeniu cyklu. Wybór żądanej liczby filiżanek - od dwóch do dziesięciu, w krokach co dwa - przy pomocy ekranu/ panelu dotykowego.

Funkcja ''Blooming'' dla szybkiego zaparzania kawy przed upływem 30 sekund, system podgrzewania dzbanka z kawą. Funkcja samoczynnego uruchamiania podgrzewacza po ręcznym rozpoczęciu procesu zaparzania, a także utrzymywania za jego pomocą (podgrzewacza) poprzez okres 30 minut, kawy w słusznej temperaturze +80 st.

C. Automatyczny program usuwania kamienia, który zareaguje (aktywuje się) po 70 cyklach zaparzania kawy. Zbiornik na wodę z czujnikiem poziomu wody, prosty program opróżniania zbiornika na wodę. Nadająca się do mycia w zmywarkach, demontowana komora na kawę, z zabezpieczeniem przed kapaniem.

Nadający się do mycia w zmywarkach przemysłowych dzbanek, tworzony ze szkła hartowanego. Automatyczne wyłączanie urządzenia po 30 minutach bezczynności. Objętość dzbanka 1.25 l. Moc urządzenia 1200 W.

Gwarancja 24 miesiące....