Graef FK701

4 ofert od 545,0 zł do 569,0 zł
 • Ekspres GRAEF FK 701 Biały
  Ponadczasowa, funkcjonalna i niezwykle elegancka obudowa z tworzywa sztucznego, z elementami ze stali nierdzewnej. Proces parzenia uruchamiany ręcznie przez użytkownika za pomocą innowacyjnego panelu dotykowego "Touchdisplay".
 • Ekspres przelewowy GRAEF FK 701
  Prosty w obsłudze ekspres przelewowy zamknięty w solidnej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego z wykończeniem w kolorze białym. W ekspresie gorąca woda przepływa przez zmieloną kawę, umieszczoną w filtrze. Gotowy nap...
 • Graef FK 701
  Dodatkowe opcje:blokada kapania, podtrzymywanie temperatury płyta grzejna, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Dodatkowe opcje:wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:biało-srebrny;Moc:1200 W;Podtrzymanie temperatury:pły...
 • Graef FK 701
  Funkcje dodatkowe:blokada kapania, podtrzymywanie temperatury płyta grzejna, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Funkcje dodatkowe:wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-srebrny;Moc:1200 W;Podtrzymanie temperatury:...
Szczegóły
Producent Graef
EAN 4001627012113
Opis

Kompaktowa budowa Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. GRAEF FK 701 to ekspres przelewowy, w którym przygotujesz pyszną i aromatyczną kawę. Biała pokrywa z tworzywa sztucznego wraz z elementami ze stali rdzoodpornej nadają GRAEF FK 701 mocnego,dodatkowo wytwornego charakteru.

Kompaktowa budowa sprawia, że ekspres nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Genialne warunki zaparzania znaczna moc pracy, bo aż 1200 W, ale także system grzejny ze stali i wielka głowica do zaparzania z ośmioma punktami termicznymi wyjątkowy smak i zapach zaparzanej kawy.

trafna temperatura parzenia ok. 94 poziomy (92 - 96 st.C) to gwarancja, że nasza kawa zostanie zaparzona szybko, a jej elementy optymalnie rozpuszczone. Instynktowny w obsłudze przy pomocy postępowego panelu dotykowego ''Touchdisplay'' możemy prosto i przyjemnie sterować pracą ekspresu.

Panel pozwala na pomiędzy innymi dobór żądanej liczby filiżanek - od dwóch do dziesięciu, w krokach co dwa, jak także uruchomienie funkcji Blooming dla szybkiego zaparzania kawy przed upływem 30 sekund.

Prosty w czyszczeniu ma aytomatyczny wyłącznik. Ekspres GRAEF FK 701 wyposażono w samoczynny program usuwania kamienia, który aktywuje się po 70 cyklach zaparzania kawy. Demontowana komora na kawę, a także przemysłowych dzbanek nadają się do mycia w zmywarkach.

Ekspres wyłączy się samoczynnie po 30 minutach bezczynności. Funkcja podtrzymywania ciepła GRAEF FK 701 posiada zbiornik na wodę z czujnikiem poziomu wody, zabezpieczenie przed kapaniem, dzbanek ze szkła hartowanego o obszerności 1,25 l, który pomieści do 10 filiżanek kawy.

Cały dzbanek kawy gotowy jest w zaledwie 5-6 minut, a za pomocą podgrzewacza kawa utrzyma poprzez okres 30 minut słuszną temperaturę +80 st. C....