DeLonghi ESAM4000

Szczegóły
Producent DeLonghi
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Moc 1350 W
Rodzaj kawy
  • mielona
  • ziarna
Szerokość 28 cm
Wysokość 36 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 8004399324657
  • 8004399322639
Mielenie tak
Kolor czarny
Opis

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! producent De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję innowacyjnej technice i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,przede wszystkim to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

Ekspres ESAM 4000.B pozostał produkowany dla poszukujących doskonałości w każdym ziarenku kawy. Reprezentuje najkorzystniejszą myśl technologiczną inżynierów De'Longhi. To sprawia,wyróżnia się funkcjonalnością i bezawaryjnością.

Z jego pomocą przygotujesz perfekcyjnie espresso w najlepszym włoskim stylu. Adekwatne ciśnienie parzenia Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż by wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

słuszne ciśnienie uzyskiwane w trakcie procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i aktywny zapach naparu. Nowoczesny system cieplny Termoblok Za sprawą progresywnego systemu grzejnego Termoblok, stosowanego we wszelkich ekspresach automatycznych De’Longhi, jednocześnie espresso, jak i cappuccino przygotowywane są w idealnej temperaturze, zapewniając najkorzystniejsze doznania smakowe.

dodatkową zaletą systemu Termoblok, zapewniającą wyjątkowy komfort użytkowania, jest cicha praca i szybkie nagrzewanie układu. W ten sposób w mgnieniu oka ekspres będzie gotowy, aby przygotować Twoją ulubioną kawę.

Cichy, wytrzymały młynek z 13-stopniową regulacją mielenia O aromacie i smaku wyśmienitego espresso, stanowiącego ponadto podstawę wszelkich rodzajów kaw mlecznych, decyduje stosowny stopień zmielenia ziaren.

Wszystkie ekspresy automatyczne De'Longhi posiadają wbudowany stalowy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, zapewniającą maksymalną personalizację poziomu mielenia ziaren. To zezwala na zaparzenie idealnego naparu z przeróżnych odmian kawy, wymagających optymalnej obróbki.

Młynek stalowy zagwarantuje pokaźniejszą precyzję dobrania ustawień, umożliwiającą wydobycie z ziaren pełni smaku. Stalowa konstrukcja podciąga w dodatku odporność i wytrzymałość młynka na uszkodzenia. Z takich właśnie rozwiązań korzystają profesjonalni bariści!

System Cappuccino Ekspres zaopatrzony jest w nowoczesny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką. Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz obfitość świata kawowych rozmaitości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, ładne latte macchiato czy aktywne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

Przygotowywanie dwóch espresso jednocześnie Oszczędność czasu i łatwość przygotowania kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego też wszystkie ekspresy samoczynne De'Longhi zezwalają na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

Możliwość zastosowania kawy ziarnistej albo mielonej Ekspresy De’Longhi nie tylko przygotowują wymarzoną kawę ze świeżych ziaren za jednym dotknięciem przycisku,także zapewniają możliwość przyrządzenia naparów z zastosowaniem kawy mielonej.

Regulacja smaku i objętości kawy Dzięki regulacji smaku i pojemności napoju możesz eksperymentować z bogactwem kawy, dostosowując aromat i liczba kawy w filiżance do własnych preferencji. Dostosowywana wysokość adaptera do kawy - filiżanki aż do 14 cm wysokości!

Opcja regulacji wysokości adaptera do kawy (75-105 mm!) zapewnia możliwość używania filiżanek najróżniejszej wysokości. To oznacza, iż możesz przygotować kawę w Twoim ukochanym kubku lub w wykwintnej szklance do latte macchiato o wysokości aż do 10,5 cm.

na dodatek regulacja powoduje, iż kawa ma jednolitą cremę i nie rozpryskuje się podczas nalewania. Opcja programowania twardości wody Niezwykłą cechą wszelkich ekspresów samoczynnych De'Longhi jest możliwość zaprogramowania maszyny według rzeczywistej twardości wody z sieci wodociągowej.

Do wyboru są 4 poziomy twardości. W ten sposób możesz optymalizować częstotliwość konieczności odkamieniania ekspresu i zyskujesz pewność, że urządzenie jest właściwie konserwowane i zadbane. Samoczynny cykl płukania i odkamieniania W dbałości o wygodę użytkowania, wszystkie nasze ekspresy automatyczne wyposażone są w samoczynny proces czyszczenia i odkamieniania.

Przewody oczyszczane są z pozostałości kawy już przy włączaniu w trakcie automatycznego płukania. W tym samym czasie obieg wewnętrzny nagrzewa się, aby kawa mogła być szybciej przygotowana i miała trafnyą temperaturę.

Przed wyłączeniem ekspresu przewody zostają ponownie przepłukane z kawowego pyłu, co powoduje, iż masz pewność najlepszego smaku świeżej kawy za każdym razem, jak korzystasz z ekspresu. Dzięki automatyzacji procesu czyszczenia i odkamieniania zyskujesz więcej czasu na najmocniej magiczne chwile z perfekcy..