DeLonghi ESAM3000

3 ofert od 1123,0 zł do 1390,0 zł
Szczegóły
Producent DeLonghi
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.8 l
Moc 1150 W
Rodzaj kawy
  • mielona
  • ziarna
Szerokość 28 cm
Wysokość 39 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 8004399324626
  • 8004399322578
Kolor czarny
Opis

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję progresywnej technologii i niezawodności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu,w głównej mierze to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

Ekspres ESAM 3000 to nieszablonowa sugestia dla prawdziwych koneserów kawy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, jest nie tylko niezwykle użyteczny. To zaproszenie do świata nieprzeciętnie przygotowanego espresso w najkorzystniejszym włoskim stylu De'Longhi.

Możesz scalić jednocześnie smak, liczba, jak i temperaturę kawy do własnych preferencji, żeby codziennie odkrywać nowe obfitość kawowych aromatów. Stosowne ciśnienie parzenia Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal.

trafne ciśnienie uzyskiwane podczas procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i dynamiczny aromat naparu. Postępowy system cieplny Termoblok Za sprawą progresywnego systemu grzewczego Termoblok, użytkowanego we wszelkich ekspresach samoczynnych De’Longhi, jednocześnie espresso, jak i cappuccino przygotowywane są w nieprzeciętnej temperaturze, zapewniając najkorzystniejsze doznania smakowe.

uzupełniającą zaletą systemu Termoblok, gwarantującą nieszablonowy komfort stosowania, jest cicha praca i szybkie nagrzewanie układu. W ten sposób w mgnieniu oka ekspres będzie gotowy, by przygotować Twoją ulubioną kawę.

Cichy, wytrzymały młynek z 13-stopniową regulacją mielenia O aromacie i smaku nadzwyczajnego espresso, stanowiącego także podstawę wszystkich rodzajów kaw mlecznych, decyduje adekwatny stopień zmielenia ziaren.

Wszystkie ekspresy automatyczne De'Longhi posiadają zaimplementowany stalowy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, gwarantującą maksymalną personalizację poziomu mielenia ziaren. To zezwala na zaparzenie wyśmienitego naparu z najróżniejszych odmian kawy, wymagających odpowiedniej obróbki.

Młynek stalowy zapewnia pokaźniejszą precyzję dopasowania ustawień, umożliwiającą wydobycie z ziaren pełni smaku. Stalowa kompozycja podnosi w dodatku wytrzymałość i oporność młynka na uszkodzenia. Z takich właśnie rozwiązań korzystają profesjonalni bariści!

System Cappuccino Ekspres wyposażony jest w nowoczesny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką. Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz bogactwo świata kawowych rozmaitości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, ładne latte macchiato czy aktywne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

Przygotowywanie dwóch espresso równocześnie Oszczędność czasu i łatwość przygotowania kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego także wszystkie ekspresy automatyczne De'Longhi pozwalają na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

Możliwość wykorzystania kawy ziarnistej albo mielonej Ekspresy De’Longhi nie tylko przygotowują wymarzoną kawę ze świeżych ziaren za jednym dotknięciem przycisku,także gwarantują możliwość przyrządzenia naparów z użyciem kawy mielonej.

Regulacja smaku i objętości kawy Dzięki regulacji smaku i pojemności napoju możesz eksperymentować z bogactwem kawy, dostosowując aromat i ilość kawy w filiżance do własnych preferencji. Dostosowywana wysokość adaptera do kawy - filiżanki aż do 14 cm wysokości!

Opcja regulacji wysokości adaptera do kawy (75-105 mm!) zagwarantuje możliwość wykorzystywania filiżanek przeróżnej wysokości. To oznacza, że możesz przygotować kawę w Twoim ukochanym kubku lub w wytwornej szklance do latte macchiato o wysokości aż do 10,5 cm.

w dodatku regulacja powoduje, iż kawa ma jednolitą cremę i nie rozpryskuje się w trakcie nalewania. Opcja programowania twardości wody Niezwykłą cechą wszelkich ekspresów automatycznych De'Longhi jest możliwość zaprogramowania maszyny według rzeczywistej twardości wody z sieci wodociągowej.

Do wyboru są 4 stopnie twardości. W ten sposób możesz optymalizować częstotliwość konieczności odkamieniania ekspresu i zyskujesz pewność, że urządzenie jest właściwie konserwowane i zadbane. Samoczynny cykl płukania i odkamieniania W dbałości o wygodę wykorzystywania, wszystkie nasze ekspresy samoczynne zaopatrzone są w automatyczny cykl czyszczenia i odkamieniania.

Przewody oczyszczane są z pozostałości kawy już przy włączaniu podczas samoczynnego płukania. W tym samym czasie obieg wewnętrzny nagrzewa się, aby kawa mogła być szybciej przygotowana i miała trafnyą temperaturę.

Przed wyłączeniem ekspresu przewody zostają ponownie przepłukane z kawowego pyłu, co sprawia, że masz pewność najkorzystniejszego smaku świeżej kawy za każdym razem, jak korzystasz z ekspresu. Dzięki automaty..