Bosch TAS1007

2 ofert od 202,0 zł do 202,0 zł
Szczegóły
Producent Bosch
Pojemność 0.7 l
Moc 1400 W
Szerokość 17 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 26 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN 4242005084753
Kolor kremowy
Opis

TASSIMO Happy wybór kaw jak z kawiarni za jednym dotknięciem przycisku! Tassimo Happy to znakomity dodatek do Twojej kuchni. Jego kompaktowość i postępowy design uwydatni twoją kuchnię, zajmując niewiele miejsca.

Ekspres posiada zbiornik na wodę o pojemności 0,7 l. Ekspresy na kapsułki to nie tylko wygoda i szybkość przygotowania kawy,na dodatek ogromny dobór przystępnych kapsułek. Wśród oferty Tassimo znajdują się kawy czarne, mleczne oraz czekolady.

Wszystko po to, żeby każdy z domowników mógł delektować się swym ulubionym napojem. Odkryj ekspres TASSIMO samoczynne przyrządzanie napoju po naciśnięciu jednego przycisku TASSIMO przygotowuje wszystkie napoje automatycznie.

starczy włożyć kapsułkę i nacisnąć przycisk. System odczytuje kod kreskowy obecny na każdej kapsułce i dobiera ilość wody, czas, a także temperaturę parzenia konieczną do przygotowania wyśmienitej kawy. Samoczynne czyszczenie i odkamienianie ekspresu Możesz z łatwością wyczyścić i odkamienić swój ekspres dzięki samoczynnemu programowi.

Ekspres poinformuje Cię o tym przez podświetlenie czerwonej ikony. Podstawka pod filiżankę z regulacją wysokości Możesz regulować wysokość podstawki pod filiżankę i dopasować ją do każdej wielkości napoju.

Jeśli używasz szczególnie znacznych filiżanek albo kubków podróżnych, możesz kompletnie wyjąć podstawkę. Wyjmowany zbiornik na wodę nieskomplikowane uzupełnienie wody niezależnie od modelu ekspresu. Automatyczne wyłączanie by oszczędzać energię, Twój ekspres automatycznie przejdzie w tryb czuwania po każdym parzeniu napoju.

prędki start Dzięki innowacyjnej technologii grzejnej ekspres przygotowuje przepyszny napój zaraz po włączeniu....