Ariete 1358

Szczegóły
Producent Ariete
Rodzaj ekspresu przelewowy
Moc 480 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 38 cm
Sterowanie mechaniczne
EAN
  • 8003705110922
  • 8003705114517
  • 8003705110960
  • 8003705109674
Kolor biały
Opis

Cenisz sobie aromat kawy o poranku?

poprawnie trafiłeś. Nieszablonowy, konwencjonalny włoski design pozwoli Ci na świeże estetyczne doznania, wzmacniając je smakiem i aromatem. Wspaniale stanie na wysokości zadania równocześnie w domu, jak i w biurze.

Czy widzisz, jak jej oczy się śmieją? Wiesz dlaczego? Delektuje się bogatym, aromatem świeżo zaparzonej kawy. Chcesz poznać jej sekret? Pijąc kawę z kawiarki 1358 Mokina sam się przekonasz w czym tkwi sekret prawidłowo zaparzonej kawy i już nigdy nie będziesz chciał jej zamienić.

INSPIRACJE

Wyobraźcie sobie jak siadacie do stołu co rano czując unoszący się zapach poprawnie zaparzonej kawy i unoszący się aromat w całej kuchni. Codzienne picie kawy to swoisty rytuał zezwalający zbudować świąteczny nastrój każdego dnia. Zamknij oczy i wyobraź to sobie, jak zasiadasz z bliską Ci osobą do świeżo przygotowanej filiżanki kawy z kawiarki Mokina? Brzmi świetnie? zobacz jakie to proste.

MAGIA W TWOIM DOMU

Nasza kawiarka składa się z trzech części. Zwykle z dolnego zbiorniczka, do którego wlewasz wodę. Drugim pokaźnym elementem jest lejek z sitkiem, do którego wsypujemy grubo zmielona kawę. Ostatnią częścią jest górny zbiorniczek, w którym to zbiera się gotowa kawa. Czy wiesz jak powstaje Twoja ulubiona kawa? Podgrzana woda pod ciśnieniem 5 barów zaczyna się nagrzewać i pod wpływem wrzenia przechodzi poprzez warstwę kawy i 2 sitka. Gotowy napój bogów zwany potocznie kawą zbiera się w górnym zbiorniczku. Przygotowana kawa jest potężna, aromatyczna i co najważniejsze bez fusów, co usprawnia jej podanie.

dane technologiczne