Adler AD 4404

4 ofert od 259,99 zł do 299,99 zł
Szczegóły
Producent Adler
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.6 l
Moc 850 W
Szerokość 26 cm
Głębokość 33 cm
Wysokość 31 cm
Sterowanie mechaniczne
EAN
  • 5908256836310
  • 5908256836327
  • 5908256836303
  • 5901986043270
  • 5902934830553
Kolor czerwony
Opis

Dla każdego coś prawidłowego! Kofeina jest ci konieczna do skutecznego funkcjonowania także w ciągu dnia? Nie masz rano czasu na przygotowanie latte, a nie lubisz espresso? Mamy towar nieprzeciętny dla prawdziwych kawoszy!

Ekspres do kawy ADLER AD 4404 to fachowe urządzenie dla amatorów espresso, cappuccino czy delikatnej latte. Poza tym, że jest nieskomplikowany w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy o parzeniu kawy, to w dodatku pięknie przedstawia się na kuchennym blacie.

wydajnOŚĆ I MOC Ekspres ciśnieniowy ADLER został przygotowany dla wymagających kawoszy, dla których aromat kawy jest idealnym uzupełnieniem dnia. Jest korzystnym rozwiązaniem równocześnie w miejscu pracy, jak i w domu wszędzie tam, gdzie docenia się świeżo zaparzoną kawę.

Wysoka skuteczność ekspresu (moc 850 W, ciśnienie 15 bar, wytwarzanie pary w kilka sekund) nawet wymagających użytkowników, którzy nie zamierzają długo czekać na swoją kawę. Dzięki wmontowanemu pieniaczowi do mleka, choćby przygotowanie cappuccino czy latte staje się naprawdę proste.

Pozostaje rozkoszować się przyjemnym smakiem i urzekającym aromatem kawy. Wysoka jakość wykończenia! Ekspres do kawy wyposażony został w sprawną pompę ciśnieniową o mocy 15 bar. Dodając do tego moc 850 W, a także gotowanie wrzątku i wytwarzanie pary, które trwa jedynie kilka sekund, można śmiało stwierdzić, iż jest to urządzenie o wysokiej efektywności, które choćby największych smakoszy.

W wysmakowanej obudowie ukryto wyjmowany zbiornik na wodę o obszerności 1.6 litra, dzięki temu można przygotować kilka filiżanek aromatycznej kawy bez konieczności nieustannego dolewania wody. Maksymalna objętość bojlera to 150 ml.

Na panelu zewnętrznym znajdują się przyciski z lampkami kontrolnymi, które pozwolą momentalnie włączyć ekspres, zainicjować parzenie lub wytwarzanie pary. Dzięki wyjmowanej tacy ociekowej można łatwiej zadbać o czystość urządzenia.

Podgrzewacz filiżanek sprawi, iż będzie można radować się gorącą kawą nieco dłużej. Innowacyjne wzornictwo i śmiałe kolory sprawią, że ekspres będzie dobrze prezentował się w domowej kuchni, kuchni na działce czy choćby w biurze.

KAWA JAK Z KAWIARNI! uwielbiasz aromatyczne latte albo delikatne i pełne piany cappuccino a pozostali członkowie rodziny wolą zacząć dzień od solidnego espresso? Nie masz wystarczająco dużo czasu na celebrowanie każdej z tych kaw o poranku? Już nie musisz martwić się o wieloetapowe przygotowanie ulubionego napoju!

W kilku prostych krokach przygotujesz kubek aromatycznej czarnej kawy, która będzie stanowić podstawę pozostałych wariantów tego napoju. SPIENIACZ MLEKA Pokrętło regulacji pary pozwoli spienić i podgrzać mleko, które później wystarczy dodać do espresso.

sprawdzi się to istotnie w biurze, gdzie podejmowani konsumenci będą mogli delektować się pyszną kawą w trakcie nieprzystępnych negocjacji biznesowych. W kilka chwil przygotujesz kawę podobną do tej z mistrzowskiej...