Bugatti Jacqueline

Szczegóły
Producent Bugatti
EAN
  • 8020178979832
  • 8020178979825
Opis

NOWOŚĆ 2019! Niezwykły design, nowoczesność i funkcjonalność - te trzy atrybuty zostały połączone przez projektantów włoskiej marki Bugatti stwarzając ultranowoczesny, oryginalny i istotnie funkcjonalny czajnik elektryczny, który może być sterowany za pomocą specjalnej aplikacji przenośnej B-Chef!

Czajnik swoim innowacyjnym stylem przypomina elegancką, damską torebkę. Stworzony został z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, posiada podświetlaną bazę zasilającą, która w trakcie jego pracy podświetla się.

Czajnik wyśmienicie zaprojektowany poprzez wybitnych włoskich projektantów łączy elegancje z postępową technologią. Posiada funkcje, które mogą być obsługiwane ręcznie z poziomu wyświetlacza albo zdalnie poprzez aplikacje B-Chef.

Aplikacja B-Chef została stworzona po to aby jeszcze bardziej ułatwić nam wykonywanie domowych obowiązków i umilić nam każdy dzień. Wracasz do domu po ciężkiej pracy, stoisz w korku i marzysz o kubku gorącej kawy lub herbaty? Dzięki aplikacji możesz zagotować wodę na odległość, zbliżając się do domu.

starczy tylko ją uruchomić, a po zagotowaniu się do wody zalać ulubiony napój. Najważniejsze funkcje czajnika:- ekran ze wskaźnikiem poziomu wody i wskaźnikiem aktualnej temperatury wody - wybór skali temperatury °C albo °F,- funkcja ustawiania temperatury podgrzewania wody w zakresie 40 C-100 C,- funkcja podtrzymywania temperatury wody: czajnik utrzymuje poprzez 1 godzinę wyróznioną temperaturę- funkcja timera: umożliwia ustalenie wysokości temperatury wody i czasu gotowania dla każdego dnia w tygodniu,- funkcja woda dla niemowląt: pozwala na przygotowanie wody stosownej do zastosowania w butelkach dla dzieci,- obsługa funkcji czajnika z poziomu aplikacji Bugatti B-Chef poprzez Bluetooth: ustawienie temperatury, funkcja podtrzymywania ciepła, harmonogram, woda dla niemowląt,- sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu cyklu gotowania,- system samoczynnego wyłączania: wyłącza czajnik zaraz po zagotowaniu wody, a także umożliwia przerwanie gotowania w dowolnym momencie,- system bezpieczeństwa: chroni czajnik przed przegrzaniem: w sytuacji, gdy czajnik jest pusty a zostanie włączony, wyłącznik bezpieczeństwa automatycznie odetnie dostarczanie prądu i wyłączy urządzenie,Korzystanie z aplikacji B-Chef: - aplikacja B-Chef została produkowana poprzez producenta Bugatti i dostępna jest na systemy iOS i Android, asygnowana dla tabletów i smartfonów (iPhone, iPad, iPod touch and Android ™), które można podłączyć przez Bluetooth® 4,- w przypadku czajnika aplikacja B-Chef pozwala nam zdalnie skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak: ustawienie pożądanej temperatury nagrzania wody, funkcja podtrzymywania ciepła, harmonogram, woda dla niemowląt,- w dodatku umożliwia: korzystanie z bazy przepisów Bugatti, korzystanie z porad kulinarnych i przepisów najlepszych szefów kuchni, sporządzenie listy zakupów i wysłanie jej mailem, zapisywanie ulubionych przepisów i tworzenie osobistej książki kucharskiej,- aplikacja B-Chef daje możliwość samodzielnego przygotowania potrawy na podstawie przekazanego przepisu albo gotowania z pomocą aplikacji B-Chef,- aby gotować z pomocą aplikacji B-Chef wystarczy pobrać ją, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.cechy:- materiał: stal chromowana 18/10, tworzywo nienaturalne,- objętość: 1,2 l,- moc: 2000-2400 W,- wymiary: 15 x 25 x 28 cm,- długość kabla: 72 cm,- kolor rączki: transparentny,- kolor podstawy: biały,- czyszczenie i konserwacja czajnika zgodnie z dołączoną instrukcją,- towar objęty jest 2 letnią gwarancją.producent Bugatti to nieszablonowe i postępowe akcesoria kuchenne, a także sprzęt AGD.

Stawia na funkcjonalizm połączony z oryginalnym designem na miarę XXI wieku.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Bugatti w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz jeszcze martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl