Filtr do wody Nivona NIRF700

6 ofert od 45,99 zł do 59,99 zł
Szczegóły
Producent Nivona
EAN 4260083467015
Rodzaj produktu filtr
Opis

Oryginalny filtr Claris NIRF700 przeznaczony jest do wszystkich ekspresów producenta Nivona.
Dzięki zaimplementowaniu prawidłowej jakości filtrów masz pewność wykonania świeżych, aromatycznych napojów.

Warto pamiętać o wymianie wkładu oczyszczającego,zawsze cieszyć się świeżą i czystą wodą. Dodatkowym atutem używania filtracji jest brak osadzania się kamienia w środku urządzenia, co ogranicza ryzyko jego awarii.

Nivona NIRK703 jest środkiem służącym do odkamieniania ekspresu ciśnieniowego, w szczególności dedykowanym dla maszyn producenta Nivona.
likwiduje osadzający się w ekspresie kamień i wszelkie osady ulepszając smak wody i gwarantując świetny smak parzonych napojów.

Nivona NIRT701 tabletki czyszczące przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych Nivona.

rewelacyjny towar do rozpuszczenia oraz usuwania osadów, tłuszczy oraz innych pozostałości po zaparzaniu kawy. Dzięki regularnemu używaniu ekspres będzie produktywniejszy, a smak produkowanych napojów idealny.

Płyn do czyszczenia obwodów mleka CreamClean prosto zmywa pozostałości mleka z systemu spieniania mleka. Czyści bezsprzecznie, bezpiecznie i nie wpływa na walory smakowe przyrządzanej kawy.

Zalecane proporcje do użycia CreamClean to 1:10 z wodą. Jeżeli jest potrzeba usunięcia bardziej uporczywego brudu można zmienić proporcje.